Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Tuner TV Naziemnej Cyfrowego Polsatu T HD 1000 odblokowanie usb

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Tuner TV Naziemnej Cyfrowego Polsatu T HD 1000 odblokowanie usb
Autor
Wiadomość
KOCUREK1970
Poziom 25
Poziom 25

Post#31 26 Mar 2013 00:48   

Re: Tuner TV Naziemnej Cyfrowego Polsatu T HD 1000 odblokowanie usb

yonkyu napisał:
nawet jeśli moją propozycję traktować w kategoriach półśrodka - to i tak imho załatwia problem...

Ale TYLKO w TWOJEJ opinii!!!,
wierz mi 90% ludzi których znam i którzy to ..... mają twierdzi, że takie rozwiązanie jakie Ty proponujesz to żadne rozwiązanie!.
Jako przykład podam Ci taki fakt: Ferguson z rodziny AF, one miały w sumie chyba 5 list ulubionych tworzonych przez odbiornik podczas wyszukiwania kanałów, starsi ludzie tak na to psioczyli bo nigdy nie potrafili się zorientować na której dokładnie liście w danym momencie są,
sam to w domu wielokrotnie przechodzę z rodzicami na dekoderze Polsatu do tv mobilnej.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Mar 2013 00:48   

Powrót do góry

yonkyu
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: silesia

Post#32 26 Mar 2013 01:00   

KOCUREK1970 napisał:
yonkyu napisał:
nawet jeśli moją propozycję traktować w kategoriach półśrodka - to i tak imho załatwia problem...

Ale TYLKO w TWOJEJ opinii!!!,
wierz mi 90% ludzi których znam i którzy to ..... mają twierdzi, że takie rozwiązanie jakie Ty proponujesz to żadne rozwiązanie!.
Jako przykład podam Ci taki fakt: Ferguson z rodziny AF, one miały w sumie chyba 5 list ulubionych tworzonych przez odbiornik podczas wyszukiwania kanałów, starsi ludzie tak na to psioczyli bo nigdy nie potrafili się zorientować na której dokładnie liście w danym momencie są,
sam to w domu wielokrotnie przechodzę z rodzicami na dekoderze Polsatu do tv mobilnej.

ale mnie nie interesuje 90 proc ludzi... malkontentów dla idei malkontenctwa... :P - i by nie było - nie handluję tym czymś, jak również nie pracuję dla solorza... - ot padło pytanie czy można i odpowiadam, że można... a jeśli jesteś i 90 proc. "tych ludzi" takimi "szukaczami dziury w całym" - napiszcie soft od początku... nie wykluczam, że skorzystam ;)
Powrót do góry

Trabi
Poziom 24
Poziom 24

Post#33 26 Mar 2013 06:58   

yonkyu napisał:
padło pytanie czy można i odpowiadam, że można

Nadal to półśrodek. Wyobrażasz sobie TV w który musisz układać sobie listę kanałów ulubionych bo inaczej się nie da? Ja nie spotkałem jeszcze takiego TV. Listę ustawiasz wg. siebie i nie kombinujesz jak stworzyć nową bo tej ruszyć nie mogę.
Owszem, "ulubione" to jest jakieś wyjście, ale nie o to tu chodziło. Pytanie brzmiało o zmianę ułożenia kanałów w liście która się pojawia, a nie o układanie nowej. Jak sobie wyobrażasz układanie listy gdyby było np. 200 kanałów? Wiem.... zaraz powiesz że 200 nie ma, jest tylko 16 :-).
Ogólnie: układania listy znalezionych kanałów NIE MA. Trzeba stworzyć nową listę obok tej która jest. Z drugiej strony patrząc, układając sobie listę w odbiorniku TV układa się przecież nową ;-) - więc wychodzi na jedno.
Powrót do góry

andrzejz78
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Jarczówek

Post#34 26 Mar 2013 18:51   

Chodziło mi o edycję listy głównej tak jak to można robić w innych dekoderach, niekoniecznie tak przereklamowanych
99% userów którzy przeczytali pytanie na pewno pomyśleli o liście utworzonej po skanowaniu

Ostatni kupiłem TV (a pojechałem po dekoder dla ojca :wink: ) i po skanowaniu od razu edycja listy głównej Nie żadne tam ulubione bo dla kogoś starszego na 1 ma być TVP1 na 2 ma TVP2 itp., tak żeby było najprościej
Powrót do góry

pawel319
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: waw

Post#35 03 Kwi 2013 01:31   

Ten dekoder raz ustawiony na liście ulubionych zostaje na niej cały czas. Raz przełączenie na inną listę i z głowy. Babcia się nawet nie kapnie że istnieje jakaś inna.
Powrót do góry

tomuchpc
Poziom 4
Poziom 4

Post#36 04 Kwi 2013 11:24   

Witajcie, to jak to w końcu jest? "yonkyu" napisał, że może odtwarzać z dysku? Czy działa odtwarzanie popularnych filmów, czy muzyki? Kupiłem to ustrojstwo ma soft 1.38.1.0 podłączam pendrive'a i niebardzo to działa. Pojawia się komunikat bym włożył usb i jednocześnie że zajętość dysku to 29 %. Nic chyba nie można zrobić oprócz "zamknij". Może ktoś napisać jak to ujażmić, czy to w ogóle działa? Jak nie, to chyba oddam to, kupiłem dwa dni temu, mam nadzieję, że będę mógł oddać to z powrotem? Nie podpisywałem żadnej umowy.
Powrót do góry

KOCUREK1970
Poziom 25
Poziom 25

Post#37 04 Kwi 2013 19:05   

tomuchpc napisał:
Jak nie, to chyba oddam to, kupiłem dwa dni temu, mam nadzieję, że będę mógł oddać to z powrotem? Nie podpisywałem żadnej umowy.

A na jakiej podstawie chcesz to oddać?, sprzedawca nie ma obowiązku zwrócić Ci kasy za zakupiony towar, tym bardziej, że nie jest wadliwy!.
tomuchpc napisał:
Witajcie, to jak to w końcu jest? "yonkyu" napisał, że może odtwarzać z dysku? Czy działa odtwarzanie popularnych filmów, czy muzyki? Kupiłem to ustrojstwo ma soft 1.38.1.0 podłączam pendrive'a i niebardzo to działa.

Ty próbujesz z tego zrobić odtwarzać multimedialny...?, przecież to tuner DVB-T, czytałeś w ogóle instrukcję obsługi od niego....?.
Powrót do góry

tomuchpc
Poziom 4
Poziom 4

Post#38 04 Kwi 2013 19:58   

Witam ponownie! Otóż mylisz się kolego, dzwoniłem do cyfrowego polsatu i w ciągu 30 dni mam prawo odstąpić od umowy zakupu dekodera i tym samym zwrot kosztów. Jedynym warunkiem jest to, że przez 24 miesiące nie będę mógł zawiązać z cp umowy dotyczącej dekodera telewizji naziemnej. Jutro pójdę do punktu i to załatwię. Sory, ale za te pieniądze to by spokojnie można było do oprogramowania dorzucić odtwarzarkę choćby Avi, mp3 czy pozwolić na podłączanie czegoś mniejszego niż dysk twardy:) Osobiście uważam, że nie warto go kupić.
Powrót do góry

andrzejz78
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Jarczówek

Post#39 04 Kwi 2013 20:12   

tomuchpc napisał:
dorzucić odtwarzarkę choćby Avi, mp3
Zapomniałeś o rmvb :wink:

I jeszcze do tego obsługa pendriva i dekoder pomimo że jest niedopracowany miał by wzięcie
Powrót do góry

KOCUREK1970
Poziom 25
Poziom 25

Post#40 04 Kwi 2013 21:48   

tomuchpc napisał:
Witam ponownie! Otóż mylisz się kolego, dzwoniłem do cyfrowego polsatu i w ciągu 30 dni mam prawo odstąpić od umowy zakupu dekodera i tym samym zwrot kosztów.

Ważne jest to co jest na paragonie, albo na fakturze, tam masz informacje kto Ci sprzedał dekoder, poza tym sklep nie ma obowiązku zwrotu Tobie zapłaconej kwoty, dostaniesz ją od CP przelewem na konto, kiedy CP "odnotuje" zwrot dekodera, jednocześnie wymagane jest przedłożenie rezygnacji z usług CP na piśmie.
Przynajmniej w sklepie w którym pracuję i sprzedawane są usługi CP taka procedura obowiązuje.
andrzejz78 napisał:
dorzucić odtwarzarkę choćby Avi, mp3
Zapomniałeś o rmvb

I jeszcze do tego obsługa pendriva i dekoder pomimo że jest niedopracowany miał by wzięcie

I dodajmy do tego jeszcze mkv, blu ray, flac i jeszcze parę fajnych spraw, i za 99 zł jest sprzęt potrafiący więcej niż kombajny multimedialne za 500 zł-tylko, że czas się obudzić ze snu.
Powrót do góry

mosfet-2010
Poziom 4
Poziom 4

Post#41 Post autora tematu 21 Cze 2014 21:19   

Dziękuję bardzo wszystkim za wypowiedzi uważam, że temat został wyczerpany, nawet wykroczył trochę, obecnie dekoder to prehistoria. Pozdrawiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Temat zablokowany      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> RTV Użytkowy -> Tuner TV Naziemnej Cyfrowego Polsatu T HD 1000 odblokowanie usb
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  12