Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Partner 351nie dochodzi paliwo

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Motocykle, Motorowery, Inne Silniki -> Partner 351nie dochodzi paliwo
Autor
Wiadomość
zar164
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Gołdap

Post#1 Post autora tematu 20 Gru 2012 14:36   

Partner 351nie dochodzi paliwo

Witam.
Może ktoś mi doradzi w sprawie pilarki Partner 351, ciężko pali a później raz pracuje ok.a czasem ma napady że gaśnie lub nie ma wolnych obrotów. Jeżeli chodzi o wyregulowanie by łańcuch się nie obracał na wolnych obrotach, to już całkiem masakra. W pilarce wymieniono filtr paliwa, membrany w gaźniku, nawet drugi gaźnik nowy nie pomaga, świeca jest sucha jak by nie dochodziło paliwo.
Proszę o pomoc
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Gru 2012 14:36   

Powrót do góry

Staszek49
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Rzeszów

Post#2 20 Gru 2012 20:35   

Re: Partner 351nie dochodzi paliwo

Moim zdaniem należy zwrócić uwagę na właściwe podłączenie wężyków paliwowych tj. pomiędzy zbiornikiem i gaźnikiem (każdy z nich ma inne zadanie) oraz na odpowietrzenie zbiornika paliwa. Ponadto, czy gaźnik jest właściwie przykręcony do silnika i czy założona jest stosowna uszczelka. Upewnij się, czy silnik nie zasysa powietrza przed gaźnikiem, czy sprawne są uszczelniacze na wale silnika, bowiem w dwusuwach jest to niezbędne do prawidłowej pracy, a także czy silnik nie jest "przytarty" i czy ma właściwe ciśnienie w cylindrze.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Gru 2012 20:35   

Powrót do góry

zar164
Poziom 10
Poziom 10

Post#3 Post autora tematu 20 Gru 2012 20:48   

cylinder i tłok jest ok.ciśnienie za pierwszym szarpnięciem 6 więc wydaje mi się że wystarczające ,szczelnośc sprawdzona jest ok.co do wężyków to raczej też dobrze osadzone gdyż przy tym podłączeniu pracowała normalnie.Tak że właśnie zwracam się do kolegów na elektroda z pomysłami bo mi ich brakuje .
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Gru 2012 20:48   

Powrót do góry

39006
Gość

Post#4 20 Gru 2012 20:52   

Sprawdź plastikowy łącznik gaźnika z cylindrem, lubi pęknąć przy zbyt mocnym dokręcaniu śrub.
Kanał podciśnienia, nie jest zatkany?
Powrót do góry

zar164
Poziom 10
Poziom 10

Post#5 Post autora tematu 20 Gru 2012 21:07   

Łącznik też wymieniłem co do kanału nie jestem pewien ale jutro od razu sprawdzę i dzięki za podpowiedz

Dodano po 3 [minuty]:

a tak przy okazji może ktoś podpowie gdzie można zdobyć jakąś lekturę na temat budowy ,jakieś schematy i diagnozy usuwania usterek w pilarkach spalinowych różnego typu
Powrót do góry

zar164
Poziom 10
Poziom 10

Post#6 Post autora tematu 21 Gru 2012 14:44   

kanał sprawdziłem jest drożny niestety żadnej poprawy
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Motocykle, Motorowery, Inne Silniki -> Partner 351nie dochodzi paliwo
Strona 1 z 1