Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki telewizor wybrać 32-37cali (maksymalnie) 2500zł-3000zł MAX.

supermen1337 21 Gru 2012 01:27 957 1
  • #1 21 Gru 2012 01:27
    supermen1337
    Poziom 1  

Witam.

Bardzo proszę o pomoc w dobraniu telewizora do mojego pokoiku, telewizor będzie wmontowany w ścianę, będzie do niego podłączony komputer. Wszystkie szczegóły znajdują się w wypełnionej ankiecie :).

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 10m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? w linii prostej - 1,80-2,00m, z boku 2,00-2,5m.
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost (z łóżka) i z boku w przy niewielkim kącie (przy komputerze)
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć
    6. Jak słońce świeci w pokoju? światło pada na cały pokój przez okno, natomiast telewizor byłby na ścianie z prawej strony od okna
    7. Jaki masz obecnie telewizor? CRT SONY, bodajże 29''
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? piękny obraz o naturalnych kolorach(brak smużenia) bez zniekształceń przy oglądaniu z boku (pod niewielkiem kątem), wifi (bez ograniczeń w wyświetlaniu rodzajów stron), KONIECZNIE usb z możliwością wyświetlania napisów oraz KONIECZNIE możliwość podłączenia komputera do telewizora (w komputerze mam kartę gf 9600GT z wyjściem DVI i D-SUB, które aktualnie są podłączone do monitora IIYAMA 19").
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? dekoder UPC MEDIABOX HD/HD PVR przez HDMI.
    10. Jakie urządzenia? przede wszystkim komputer DVI/D-SUB, niebawem wieża + oddzielnie głośniki np. 5.1 a w przyszłości XBOX 360.
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4-6h
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? preferuję tą lepszą:)
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Przede wszystkim sport. Piłka nożna, siatkówka i MMA oraz programy przyrodnicze typu: Discovery, animal planet.
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? raczej tak.
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? w przyszlosci
    16. Preferencje co do marki? raczej Samsung ale innymi również nie pogardzę;)
    17. Preferencje co do wielkości? 32-37 MAKSYMALNIE (PROŚBA o nie proponowanie większego bo większy wszedłby mi za szafkę :).
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? przepaść między sygnałem w jakości analogowej a cyfrowej w stosunku do CRT'ków
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? 50/50
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3000 zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? jakby miał to nie było by źle :).

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam.

• #2 21 Gru 2012 18:25
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme