Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Vw polo, seaty, skody Sposób na zamarzanie zamków

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Vw polo, seaty, skody Sposób na zamarzanie zamków
Author
Poziom 9
Poziom 9

Post#1 Post from the author of the topic 23 Dec 2012 14:19   

Vw polo, seaty, skody Sposób na zamarzanie zamków

Mam Polo z centralnym zamkiem sterowanym z kluczyka, takim jak mają seaty, skody itd. Jeśli zamarzają wam zamki to najprostszy i najlepszy sposób to użyć WD40 (inne wynalazki tego typu nie działają-sprawdzałem) żeby usunąć ten problem, po prostu przed zimą albo w zimie po umyciu auta z drzwi wyjmijcie 2 uszczelki i w te otwory lejce WD gdzie tylko się da, na zamek też wszędzie, niech się wylewa aż dołem ze środka drzwi Smile to nie zaszkodzi, a zamki już nie będą dokuczać. Dołączam foto o które uszczelki mi chodzi. pozdro Vw polo, seaty, skody Sposób na zamarzanie zamków

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 23 Dec 2012 14:19   

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Vw polo, seaty, skody Sposób na zamarzanie zamków
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.042 seconds

elektroda.pl topic RSS feed