Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Vw polo, seaty, skody Sposób na zamarzanie zamków

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Vw polo, seaty, skody Sposób na zamarzanie zamków
Autor
Wiadomość
lelek125
Poziom 9
Poziom 9

Post#1 Post autora tematu 23 Gru 2012 15:19   

Vw polo, seaty, skody Sposób na zamarzanie zamków

Mam Polo z centralnym zamkiem sterowanym z kluczyka, takim jak mają seaty, skody itd. Jeśli zamarzają wam zamki to najprostszy i najlepszy sposób to użyć WD40 (inne wynalazki tego typu nie działają-sprawdzałem) żeby usunąć ten problem, po prostu przed zimą albo w zimie po umyciu auta z drzwi wyjmijcie 2 uszczelki i w te otwory lejce WD gdzie tylko się da, na zamek też wszędzie, niech się wylewa aż dołem ze środka drzwi :) to nie zaszkodzi, a zamki już nie będą dokuczać. Dołączam foto o które uszczelki mi chodzi. pozdro Vw polo, seaty, skody Sposób na zamarzanie zamków
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 23 Gru 2012 15:19   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Vw polo, seaty, skody Sposób na zamarzanie zamków
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.063 seconds

elektroda.pl temat RSS