Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Samoczynna regeneracja silnika spalinowego

mikser78 08 Lut 2005 12:25
  • #1 08 Lut 2005 12:25
    mikser78
    Poziom 11  

Witam
    Chciałbym dowiedzieć się od osób, które używały bądź używają preparatów ceramizujących powierzchnie tarcia metali np. Auto-Repair, Motor-Life czy Xado, jakie mają zdanie na ten temat. Na stronach producentów można przeczytać opinie ale tylko te pozytwyne oczywiście. Ja chciałbym się dowiedzieć prawdziwych informacji czy ma jakiś sens stosowanie tych preparatów i czy faktycznie silnik staje się "odmłodzony".
    Czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam

• #2 08 Lut 2005 12:54
    tarnowski
    Poziom 22  

To wszystko rozcieńczone środki z demobilu US Army. Ich przeznaczenie to bezpieczne opuszczenie przez uszkodzony pojazd strefy zagrożenia. A więc działają szybko i krótko....

Pozdrawiam D

• #3 08 Lut 2005 12:58
    urkotrebor
    Poziom 14  

Jeśli to motor po przejściach to mu nie zaszkodzi , ale jeśli ma raczej mały przebieg to lepiej się napić jak eksperymentować .
    A tak serio to te dziwolągi stosuje się gdy chcemy się pozbyć naszej maszynki .
    Kiedyś słyszałem wypowiedź kogoś chyba z WAT-u że już po 30 minutach około 40% specyfiku i tak ląduje w filtrze .

• #4 08 Lut 2005 13:11
    Pfemek
    Poziom 22  

Zgadzam się ze te środki używają ludzie przy sprzedaży samochodu :) Sam kiedyś lałem MotoDoktora do silnika mitsubishi galanta 1.8 TD żeby go uszczelnić przed giełdą bo miał straszne przedmuchy. Szczerze mówiąć to nie bardzo pomogło, praktycznie wcale, każdy się czepiał tych przedmuchów i ostatecznie przed sprzedażą musiałem zrobić mały remont (pierścienie, panewki itp)...

• #5 08 Lut 2005 15:25
    wodniksp
    Poziom 11  

"Doktorki" w płynie polecam przed giełdą samochodową. Chociaż w odniesieniu do nieszczelności układu chłodniczego sam stosowałem jakiś specyfik( nieszczelności były niewielkie) - i pomogło.

• #6 08 Lut 2005 16:28
    citron_bx
    Poziom 13  

używam tych wynalazków które się sprawdziły nie używam specyfiku do dobrego jak również do całkiem zużytego silnika bo to jest bezsens kiedy dobry niepotrzeuje a mocno zużytemu nic nie daje żeby wydać opinie trzeba te preparaty przetestować a jestem świecie przekonanyże żaden z tych środków remontu silnika nam nie zrobi natomiast młym kosztem można podleczyć ich sprawność nieznam tych nowszych to sięnie wypowiadam ale jak kolega wcześniej wspomniał że osadzał się na filtrze olejowym to wiem o któryśrodek chodzi był pod nazwą NULON zamiast pomagać zacierały się silniki

• #7 11 Lut 2005 23:59
    Zwierzak81
    Poziom 24  

...i wlewanie oleju z diesli do zajechanego benzyniaka, zeby mial wieksza szczelnosc (przy sprzedazy) i inne sztuczki.

Remont to remont, a wszelkie "Super" specyfiki to raczej doskonaly sposob dla sprzedawcow chcacych zarobic na kolejnej nowosci.

• #8 24 Mar 2005 11:53
    maciejwin
    Poziom 10  

witm stosowanie ceramicznych polepszaczy moze w skrajnych przypadkach doprowadzic do zatkania kanalików olejowych a wrezultacie do zniszczenia wałka rozrzadu itp

• #9 14 Lis 2005 08:29
    mikser78
    Poziom 11  

Zastosowałem AutoRepair do skrzyni i silnika. Testuję na swoim samochodzie. Dzięki wszystkim za info.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty