Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

Citroen SAXO 1.5D - Układ bezpieczników, panel kontrolny i spryskiwacz

Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Auto Electronics and Electrical ->Citroen SAXO 1.5D - Układ bezpieczników, panel kontrolny i spryskiwacz Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
DamianWKK
Level 1
DamianWKK
Level 1
Post#1 29 Dec 2012 14:15  Topic author   

Witam,

Posiadam Citroena Saxo 1.5D 96 r. Od niedawna nurtują mnie dwa pytania, na które chciałbym uzyskać odpowiedź.

1. Bezpieczniki pod maską. Nie wiem dlaczego nie są wszystkie, dziwnie powkładane i przede wszystkim jeżeli ktoś posiada wykaz z opisem, byłbym wdzięczny, ponieważ na załączonej fotografii wygląda to dziwnie. Szukałem wszędzie, nawet po grafikach w google i efekt był zerowy.

2. Panel kontrolny ? Nad skrzynią biegów jest panel z cyframi i C S - dodatkowo przy zgaszonym silniku miga na czerwono, a po przekręceniu kluczyka dochodzi przed zapłonem zielona dioda. Legendy głoszą, że był sprawny i jest zablokowany, ale co to jest ?

Ostatnie pytanie dotyczy spryskiwacza. Działał normalnie i przez ostatnie 2 tygodnie odechciało mu się. Nie wiem, czy nie dopływa prąd, czy co, ponieważ reakcja na uruchomienie jest zerowa, a wycieraczki działają, tylko brak głosu pompki.

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
kybernetes
Level 39
Helped: 418
Post rating: 145
kybernetes
Level 39
Post#2 29 Dec 2012 15:03Helpful post    

Re: Citroen SAXO 1.5D - Układ bezpieczników, panel kontrolny i spryskiwacz

3. Spryskiwacz zapewne zamarzł, przepalił się bezpiecznik (F9, w kabinie) i/lub uszkodziła się pompka - sprawdź.

2. Ten panel to immobiliser, lepiej tego sam nie dotykaj, jak ktoś to sobie zablokował to pewnie był powód. Ruszysz, coś pójdzie nie tak i zablokujesz silnik na amen. Tylko fachowy warsztat.

1.
DamianWKK wrote:
Bezpieczniki pod maską. Nie wiem dlaczego nie są wszystkie, dziwnie powkładane i przede wszystkim jeżeli ktoś posiada wykaz z opisem, byłbym wdzięczny, ponieważ na załączonej fotografii wygląda to dziwnie. Szukałem wszędzie, nawet po grafikach w google i efekt był zerowy.

Ee... tam, austryjackie gadanie, jakbyś dobrze poszukał to byś znalazł, np. tutaj:
http://www.klub.citroen.triger.com.pl/modules/articles/article.php?id=34

Helpful post? + -1
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Auto Electronics and Electrical -> Citroen SAXO 1.5D - Układ bezpieczników, panel kontrolny i spryskiwacz
Page 1 of 1

Similar topics to citroen SAXO 1.5D - Układ bezpieczników, panel kontrolny i spryskiwacz

Citroen Saxo 1.1 spryskiwacz (6)
Układ chlodzenia - Citroen Saxo (2)
Citroen Saxo - Awaria zegarów Citroen Saxo (5)
Citroen Saxo 1,5D - Poszukuję schematu Saxo \'96 z klimą i dwoma wentylatorami (4)
Saxo - Citroen saxo , gdzie jest czujnik przepustnicy ?? (4)
check panel panel kontrolny schemat ford mondeo (6)
Saxo 1.5D - Jak uruchomić immobilizer w Citroen Saxo. (3)
Saxo 1.0 - Regulacja zaworów Citroen saxo (1)
Citroen Saxo 1.4 KAT - Poszukiwany komputer do Citroena Saxo 1.4 KAT 96 rocznik. (7)
CAT M315c - panel kontrolny (1)

Switch to mobile version Switch to version for desktops