Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Citroen SAXO 1.5D - Układ bezpieczników, panel kontrolny i spryskiwacz

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Citroen SAXO 1.5D - Układ bezpieczników, panel kontrolny i spryskiwacz
Autor
Wiadomość
DamianWKK
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Poznań/Jarocin

Post#1 Post autora tematu 29 Gru 2012 15:15   

Witam,

Posiadam Citroena Saxo 1.5D 96 r. Od niedawna nurtują mnie dwa pytania, na które chciałbym uzyskać odpowiedź.

1. Bezpieczniki pod maską. Nie wiem dlaczego nie są wszystkie, dziwnie powkładane i przede wszystkim jeżeli ktoś posiada wykaz z opisem, byłbym wdzięczny, ponieważ na załączonej fotografii wygląda to dziwnie. Szukałem wszędzie, nawet po grafikach w google i efekt był zerowy.

2. Panel kontrolny ? Nad skrzynią biegów jest panel z cyframi i C S - dodatkowo przy zgaszonym silniku miga na czerwono, a po przekręceniu kluczyka dochodzi przed zapłonem zielona dioda. Legendy głoszą, że był sprawny i jest zablokowany, ale co to jest ?

Ostatnie pytanie dotyczy spryskiwacza. Działał normalnie i przez ostatnie 2 tygodnie odechciało mu się. Nie wiem, czy nie dopływa prąd, czy co, ponieważ reakcja na uruchomienie jest zerowa, a wycieraczki działają, tylko brak głosu pompki.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 29 Gru 2012 15:15   

Powrót do góry

kybernetes
Poziom 24
Poziom 24

Post#2 29 Gru 2012 16:03pomocny post - solucja   

Re: Citroen SAXO 1.5D - Układ bezpieczników, panel kontrolny i spryskiwacz

3. Spryskiwacz zapewne zamarzł, przepalił się bezpiecznik (F9, w kabinie) i/lub uszkodziła się pompka - sprawdź.

2. Ten panel to immobiliser, lepiej tego sam nie dotykaj, jak ktoś to sobie zablokował to pewnie był powód. Ruszysz, coś pójdzie nie tak i zablokujesz silnik na amen. Tylko fachowy warsztat.

1.
DamianWKK napisał:
Bezpieczniki pod maską. Nie wiem dlaczego nie są wszystkie, dziwnie powkładane i przede wszystkim jeżeli ktoś posiada wykaz z opisem, byłbym wdzięczny, ponieważ na załączonej fotografii wygląda to dziwnie. Szukałem wszędzie, nawet po grafikach w google i efekt był zerowy.

Ee... tam, austryjackie gadanie, jakbyś dobrze poszukał to byś znalazł, np. tutaj:
http://www.klub.citroen.triger.com.pl/modules/articles/article.php?id=34
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> Citroen SAXO 1.5D - Układ bezpieczników, panel kontrolny i spryskiwacz
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.056 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony