Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Siemens LADY PLUS 253 - Jak podłączyć ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> Siemens LADY PLUS 253 - Jak podłączyć ?
Autor
Wiadomość
fiolka34
Poziom 4
Poziom 4

Post#1 Post autora tematu 02 Sty 2013 14:57   

Siemens LADY PLUS 253 - Jak podłączyć ?

Witam:) Dostałam używaną zmywarkę i chciałabym ją podłączyć nie demolując sobie kuchni.Czy można podłączać zmywarkę do baterii ( nakręcając końcówkę ze zmywarki na końcówkę baterii w umywalce ) na czas zmywania , a odprowadzenie ze zmywarki (wąż) włożyć do umywalki lub do ubikacji .Zmywarka stałaby w kuchni a wężyki na czas zmywania montowałabym sobie w łazience ,bo tam mam najbliżej instalacje wodno-kanalizacyjną . Co będzie mi potrzebne , aby zastosować taki sposób podłączenia na czas zmywania ( jakie części muszę dokupić )
Dziękuję za pomoc :)
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 02 Sty 2013 14:57   

Powrót do góry

movzx
Poziom 25
Poziom 25

Miasto: Wrocław

Post#2 02 Sty 2013 16:21pomocny post - solucja   

Re: Siemens LADY PLUS 253 - Jak podłączyć ?

fiolka34 napisał:
Czy można podłączać zmywarkę do baterii ( nakręcając końcówkę ze zmywarki na końcówkę baterii w umywalce )
Jeśli jest ruchoma wylewka to nie. Uszczelnienie nie jest przystosowane do takiego ciśnienia wody i będzie ciekło.
fiolka34 napisał:
odprowadzenie ze zmywarki (wąż) włożyć do umywalki lub do ubikacji
Tu jak najbardziej, byle wysokość węża była zgodnie z instrukcją obsługi (typowo 40-100cm).
fiolka34 napisał:
Zmywarka stałaby w kuchni a wężyki na czas zmywania montowałabym sobie w łazience ,bo tam mam najbliżej instalacje wodno-kanalizacyjną
Zrobisz jak chcesz, ale to bardzo niewygodne i niepraktyczne rozwiązanie. Nie dość że trzeba przy każdym myciu użerać się z wężami, to jeszcze będzie to ciekło aż w końcu zalejesz chałupę i tyle oszczędności.
Najlepiej wziąć hydraulika, zapłacić raz i mieć zrobione porządnie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> Siemens LADY PLUS 253 - Jak podłączyć ?
Strona 1 z 1