X

Siemens LADY PLUS 253 - Jak podłączyć ?

02 Jan 2013 13:57 FIfiolka34
  • #1 02 Jan 2013 13:57
    fiolka34
    Level 7  
    Helpful post? (0)
    Witam:) Dostałam używaną zmywarkę i chciałabym ją podłączyć nie demolując sobie kuchni.Czy można podłączać zmywarkę do baterii ( nakręcając końcówkę ze zmywarki na końcówkę baterii w umywalce ) na czas zmywania , a odprowadzenie ze zmywarki (wąż) włożyć do umywalki lub do ubikacji .Zmywarka stałaby w kuchni a wężyki na czas zmywania montowałabym sobie w łazience ,bo tam mam najbliżej instalacje wodno-kanalizacyjną . Co będzie mi potrzebne , aby zastosować taki sposób podłączenia na czas zmywania ( jakie części muszę dokupić )
    Dziękuję za pomoc :)
  • Helpful post
    #2 02 Jan 2013 15:21
    movzx
    Level 39  
    Helpful post? (0)
    fiolka34 wrote:
    Czy można podłączać zmywarkę do baterii ( nakręcając końcówkę ze zmywarki na końcówkę baterii w umywalce )
    Jeśli jest ruchoma wylewka to nie. Uszczelnienie nie jest przystosowane do takiego ciśnienia wody i będzie ciekło.
    fiolka34 wrote:
    odprowadzenie ze zmywarki (wąż) włożyć do umywalki lub do ubikacji
    Tu jak najbardziej, byle wysokość węża była zgodnie z instrukcją obsługi (typowo 40-100cm).
    fiolka34 wrote:
    Zmywarka stałaby w kuchni a wężyki na czas zmywania montowałabym sobie w łazience ,bo tam mam najbliżej instalacje wodno-kanalizacyjną
    Zrobisz jak chcesz, ale to bardzo niewygodne i niepraktyczne rozwiązanie. Nie dość że trzeba przy każdym myciu użerać się z wężami, to jeszcze będzie to ciekło aż w końcu zalejesz chałupę i tyle oszczędności.
    Najlepiej wziąć hydraulika, zapłacić raz i mieć zrobione porządnie.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products