Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Siemens LADY PLUS 253 - Jak podłączyć ?

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Household Utility -> Siemens LADY PLUS 253 - Jak podłączyć ?
Author
Poziom 4
Poziom 4

Post#1 Post from the author of the topic 02 Jan 2013 13:57   

Siemens LADY PLUS 253 - Jak podłączyć ?

Witam:) Dostałam używaną zmywarkę i chciałabym ją podłączyć nie demolując sobie kuchni.Czy można podłączać zmywarkę do baterii ( nakręcając końcówkę ze zmywarki na końcówkę baterii w umywalce ) na czas zmywania , a odprowadzenie ze zmywarki (wąż) włożyć do umywalki lub do ubikacji .Zmywarka stałaby w kuchni a wężyki na czas zmywania montowałabym sobie w łazience ,bo tam mam najbliżej instalacje wodno-kanalizacyjną . Co będzie mi potrzebne , aby zastosować taki sposób podłączenia na czas zmywania ( jakie części muszę dokupić )
Dziękuję za pomoc Smile

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 02 Jan 2013 13:57   

Back to top

movzx
Poziom 25
Poziom 25

Post#2 02 Jan 2013 15:21helpful post - solution   

Re: Siemens LADY PLUS 253 - Jak podłączyć ?

fiolka34 wrote:
Czy można podłączać zmywarkę do baterii ( nakręcając końcówkę ze zmywarki na końcówkę baterii w umywalce )
Jeśli jest ruchoma wylewka to nie. Uszczelnienie nie jest przystosowane do takiego ciśnienia wody i będzie ciekło.
fiolka34 wrote:
odprowadzenie ze zmywarki (wąż) włożyć do umywalki lub do ubikacji
Tu jak najbardziej, byle wysokość węża była zgodnie z instrukcją obsługi (typowo 40-100cm).
fiolka34 wrote:
Zmywarka stałaby w kuchni a wężyki na czas zmywania montowałabym sobie w łazience ,bo tam mam najbliżej instalacje wodno-kanalizacyjną
Zrobisz jak chcesz, ale to bardzo niewygodne i niepraktyczne rozwiązanie. Nie dość że trzeba przy każdym myciu użerać się z wężami, to jeszcze będzie to ciekło aż w końcu zalejesz chałupę i tyle oszczędności.
Najlepiej wziąć hydraulika, zapłacić raz i mieć zrobione porządnie.

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Household Utility -> Siemens LADY PLUS 253 - Jak podłączyć ?
Page 1 of 1
Similar topics
zmywarka SIEMENS Lady plus 45 (25)
Zmywarka Siemens lady plus (11)
woda w zmywarce SIEMENS Lady plus 45 (6)
instrukcja obsługi zmywarki Siemens lady plus 45 (2)
zmywarka Siemens Lady Plus - co najpierw rozkręcić.. (1)
Zmywarka LADY Plus SIEMENS - za wcześnie grzeje (5)
Zmywarka SIEMENS LADY PLUS 45 - intrukcja obsługi/opis (2)
zmywarka siemens lady plus 45 nie pobiera wody (14)
Zmywarka SIEMENS LADY PLUS 45 nie pobiera wody. (4)
Zmywarka siemens lady plus 45 - różne przypadłości, typowe (23)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.056 seconds

elektroda.pl topic RSS feed