Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG 37LM620S czy Sony KDL-32HX750

Kozaczew 05 Sty 2013 00:29 1014 2
  • #1 05 Sty 2013 00:29
    Kozaczew
    Poziom 1  

Witajcie! dziś chce was zapytać który wybrać telewizor 3D. LG 37LM620Sczy może SONY KDL-32HX750? W którym będę bardziej odczuwał efekty 3D (czyli będzie mi bardziej wychodził obraz )?I szukam Tv który będzie mieć przełącznik 2D-3D, ogólnie jestem fanatykiem gier, przez co będe spędzać czas na tv grając w różne gry(PS3). Wiem też, iż są w tej samej cenie (około 2000 zł) lecz bardziej kieruje się w stronę LG niż sony ,ponieważ ma: więcej cali,tańsze okulary(pasywne) co ponoć mniej "męczy" oczy, tutaj już pole do popisu oddaje znawcom tych telewizorków, i jeszcze jedno jeśli jest tutaj znawca,expert od tych telewizorów czy mógłby mi podać ich wady i różnice pomiędzy nimi,i ostatnie pytanie który z nich ma bardziej "żywszy" obraz.

Oczywiście będę otwarty na propozycje z waszymi telewizorkami

Z góry dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? - 10,5m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? - 2,3m siedząc.Leżąc ok.4m.
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? max 2
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost i bokiem
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć
    6. Jak słońce świeci w pokoju? - ściana jest po lewej od okna _ _ te kreski to pierwsze okno, a druga ściana
    7. Jaki masz obecnie telewizor? - nie mam
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? - 3D ,trwałość, obraz żywy,
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? - tV N
    10 .Jakie urządzenia? - lapek,ps3
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? - około 6
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? - obojętne
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? - filmy, sport,intelektualne
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? - tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? - 39%
    16. Preferencje co do marki? - LG,Sony,Panasonic,Samsung
    17. Preferencje co do wielkości? - 32' - 40
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? - jestem człowiekiem spokoju,ja się nie denerwuje :)
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? - to i to
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? - 2100 zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - Tak a jaka jest różnica? :p

• #2 05 Sty 2013 02:42
    Sl4V4
    Poziom 17  

Ja bym osobiście brał LG. 3D pasywne - testowałem pasywne i aktywne. W aktywnych max 30 minut i miałem dość. Ale która technologia bardziej by Ci pasowała, to musisz sam zdecydować. Najlepiej udaj się do jakiegoś elektro-marketu i przetestuj ;)

Dodatkowo LG ma Dual Play - grając w dwie osoby na tzw. split screen, możesz włączyć 3D i każdy gracz ma obraz na całości a nie podzielony na pół.

Wadą, na którą narzekają "profesjonalni" gracze jest input-lag. Ja osobiście nie zauważyłem tego. Prawdopodobnie przyczyną tego jest to, że ustawiali wszelkie "ulepszacze" obrazu na max i TV nie wyrabiał się w przerabianiu sygnału :)

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme