X
  • #1 12 Jan 2013 14:33
    wojtasr88
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam.

Chciałbym poradzić się w sprawie Laguny II 1,9 dci Hatchback z 2002 roku. Mianowicie dzi¶ niespodziewanie zapaliły mi się kontrolki ładowania akumulatora oraz stopu. Zgasiłem auto i już nie mogłem go odpalić, po upływie około 10 minut, odpalił ale kontrolki nadal ¶wiec± i dodam, że nieregularnie, praktycznie kiedy chc±. Auta w tej chwili nie mogę już odpalić

Proszę o pomoc w tej sprawie.
  • Helpful post
    #2 12 Jan 2013 14:39
    Pawel wawa
    Admin grupy Samochody
    Helpful post? (+1)
    Padło ładowanie, więc robimy diagnostykę mechaniczn±, pasek alternatora, alternator, jak jest ok to miernik, kontrolka, schemat.... Nie pogardziłbym też sprzętem o nazwie Clip.
  • #3 12 Jan 2013 15:40
    1078231
    Removed  
    Helpful post? (-1)
    Standard w dCi, poszeł wirnik.
  • #4 14 Jan 2013 12:27
    wojtasr88
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (+1)
    Wirnik był jaki¶ rok temu wymieniany więc chyba był by to skrajny pech ; /, pamiętam, że przy wymianie mechanik mówił mi o sprzęgiełku wirnika, o tym, że jest wyrobione. Dzi¶ lub jutro postaram się wszystko posrawdzać i dam znać o postępach
  • #5 19 Jan 2013 20:29
    wyntech
    Level 14  
    Helpful post? (+2)
    Jak zapali się kontorlka ładowania - to walnij w daszek zegarów - jak zniknie to znaczy że luty trzeba poprawić na zegarach.
  • #6 21 Jan 2013 13:41
    wojtasr88
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    powód był zupełnie dla mnie nie spodziewany, chodziło o ¶wiece żarowe, 3 na 4 były spalone i przez to wyskakiwał sygnał błędu + sygnał stopu. Dziękuje wszystkim zainteresowanym za pomoc
  Search 4 million + Products
Browse Products