Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Wagi elektroniczne źle pokazujące wagę.

emilka21 11 Lut 2005 14:54
  • #1 11 Lut 2005 14:54
    emilka21
    Poziom 10  

mam dwie wagi elekroniczne które żle pokazują wagę. Jedna waga ma odchyłkę 3 g a druga 27g, czy można to jakoś samemu skalibrować. pomóżcie bo firma która to robi chce mnie skasować na 500zł

• #2 12 Lut 2005 20:12
    Jurekzgora
    Poziom 13  

Obawiam się że sam tego nie zrobisz bo do tego potrzebny jest wzorzec 1 kg i odpowiednie uprawnienia celem wystawienia świadectwa sprawdzenia.

Pozdrawiam

• Pomocny post
    #3 13 Lut 2005 12:42
    YR1
    Poziom 23  

Napisz co to za wagi
    producent, model
    Pozdrawiam YR1
    PS Co do wzorców masy, to mam takie. A uprawnienia..... Urząd Miar legalizuje wagi, jest to tylko wtedy potrzebne, gdy waga stoi w celach handlowych lub inne wewnętrzne przepisy o tym mówią.
    YR1

• #4 16 Lut 2005 10:28
    emilka21
    Poziom 10  

waga radwag WPT 30 CG i waga fawag tp 50/1 a odważniki to mam bo mam jeszcze taką wagę na której waży sie przez tzw przekładnik 1-10
    mój adres to voltaika(malpa)op.pl

• #5 16 Lut 2005 19:59
    YR1
    Poziom 23  

Witam. Do wag Radwagu mam instrukcje serwisowe. WPT bardzo łatwo sie kalibruje. Jeszcze jedno pytanko: Jaki siedzi program? Może inaczej... Jaki jest panel operatorski, z wyświetlaczami LED czy nowszy LCD?
    YR1(malpa)wp.pl
    Pozdrawiam YR1

Dodano po 2 [minuty]:

YR1 napisał:
    Witam. Do wag Radwagu mam instrukcje serwisowe. WPT bardzo łatwo się kalibruje. Jeszcze jedno pytanko: Jaki siedzi program? Może inaczej... Jaki jest panel operatorski, z wyświetlaczami LED czy nowszy LCD?
    YR1(malpa)wp.pl
    Pozdrawiam YR1

Jeśli chodzi o Lubelską wagę też nie będzie problemu. Też jaki siedzi program?

• #6 23 Mar 2006 16:06
    Buka_18
    Poziom 13  

Witam
    A czy kolega YR1 moglby cos pomoc jezeli chodzi o kwestie edukacyjne. A mianowicie poszukuje informacji o konstrukcjach wag elektronicznych , metodach pomiaru , jakies informacje na temat przetwornikow jakie sie stosuje . Bylbym wdzieczny.

Pozdro

• #7 24 Mar 2006 06:12
    YR1
    Poziom 23  

Zapytanie proszę skierować ponownie na PW.
    Na forum opiszę temat szerzej, gdy odszukam swoje materiały na ten temat.
    Pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty