Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wagi elektroniczne źle pokazujące wagę.

emilka21 11 Lut 2005 14:54 1892 6
  • #1 11 Lut 2005 14:54
    emilka21
    Poziom 10  

mam dwie wagi elekroniczne które żle pokazują wagę. Jedna waga ma odchyłkę 3 g a druga 27g, czy można to jakoś samemu skalibrować. pomóżcie bo firma która to robi chce mnie skasować na 500zł

• #2 12 Lut 2005 20:12
    Jurekzgora
    Poziom 14  

Obawiam się że sam tego nie zrobisz bo do tego potrzebny jest wzorzec 1 kg i odpowiednie uprawnienia celem wystawienia świadectwa sprawdzenia.

Pozdrawiam

• Pomocny post
    #3 13 Lut 2005 12:42
    YR1
    Poziom 23  

Napisz co to za wagi
    producent, model
    Pozdrawiam YR1
    PS Co do wzorców masy, to mam takie. A uprawnienia..... Urząd Miar legalizuje wagi, jest to tylko wtedy potrzebne, gdy waga stoi w celach handlowych lub inne wewnętrzne przepisy o tym mówią.
    YR1

• #4 16 Lut 2005 10:28
    emilka21
    Poziom 10  

waga radwag WPT 30 CG i waga fawag tp 50/1 a odważniki to mam bo mam jeszcze taką wagę na której waży sie przez tzw przekładnik 1-10
    mój adres to voltaika(malpa)op.pl

• #5 16 Lut 2005 19:59
    YR1
    Poziom 23  

Witam. Do wag Radwagu mam instrukcje serwisowe. WPT bardzo łatwo sie kalibruje. Jeszcze jedno pytanko: Jaki siedzi program? Może inaczej... Jaki jest panel operatorski, z wyświetlaczami LED czy nowszy LCD?
    YR1(malpa)wp.pl
    Pozdrawiam YR1

Dodano po 2 [minuty]:

YR1 napisał:
    Witam. Do wag Radwagu mam instrukcje serwisowe. WPT bardzo łatwo się kalibruje. Jeszcze jedno pytanko: Jaki siedzi program? Może inaczej... Jaki jest panel operatorski, z wyświetlaczami LED czy nowszy LCD?
    YR1(malpa)wp.pl
    Pozdrawiam YR1

Jeśli chodzi o Lubelską wagę też nie będzie problemu. Też jaki siedzi program?

• #6 23 Mar 2006 16:06
    Buka_18
    Poziom 13  

Witam
    A czy kolega YR1 moglby cos pomoc jezeli chodzi o kwestie edukacyjne. A mianowicie poszukuje informacji o konstrukcjach wag elektronicznych , metodach pomiaru , jakies informacje na temat przetwornikow jakie sie stosuje . Bylbym wdzieczny.

Pozdro

• #7 24 Mar 2006 06:12
    YR1
    Poziom 23  

Zapytanie proszę skierować ponownie na PW.
    Na forum opiszę temat szerzej, gdy odszukam swoje materiały na ten temat.
    Pozdrawiam

Szybka odpowiedź lub zadaj pytanie
Dziękuję Ci. Ta wiadomość oczekuje na moderatora.
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME