X

Asus RT-N10E - router nie łączy się z komputerem

17 Jan 2013 14:34 MAmaniuch1991
  • #1 17 Jan 2013 14:34
    maniuch1991
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam.
    Mam taki problem że nie mogę bezprzewodowo połączyć się z komputerem. Ktoś już przy nim grzebał i mam wyświetloną tą sieć na liście i hasło wklepane i nie może się połączyć. Próbowałem resetować ale coś nie idzie (tym z tyłu guziczkiem). Ma ktoś jakiś pomysł?
  • #2 17 Jan 2013 14:35
    bogiebog
    Specjalista Sieci, Internet
    Helpful post? (0)
    Reset do fabrycznych ustawień i ponowna konfiguracja albo do kosza.

I ściąg sobie instrukcję do routera w PDF-ie i bardzo bardzo dokładnie poczytaj procedurę reseta.
  • #3 17 Jan 2013 15:57
    CHACA
    Level 43  
    Helpful post? (0)
    A na pewno on jest twój, jeżeli tak to po co dajesz komuś grzebać? Połącz go kablowo z komputerem i zaloguj przez dowolną przeglądarkę.
  • #4 17 Jan 2013 17:20
    maniuch1991
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    CHACA wrote:
    A na pewno on jest twój, jeżeli tak to po co dajesz komuś grzebać? Połącz go kablowo z komputerem i zaloguj przez dowolną przeglądarkę.

Nie jest mój, koleżanka w akademiku chciała żebym jej z tym pomógł, bo wcześniej ktoś nie mógł tego zrobić.
    Kablowo połączyłem i mają neta na kompach ale jeszcze spróbuję zresetować go przez przeglądarkę do fabrycznych to być może pomoże i zadziała to bezprzewodowo (ale to już po weekendzie)
  • #5 17 Mar 2013 11:01
    achtung
    Level 6  
    Helpful post? (0)
    Też go mam, z tym samym problemem. Asus mimo wypuszczeniu 3 czy 4 aktualizacji oprogramowania, nie rozwiązał tego problemu. Gdy Ci zniknie sieć bezprzewodowa, musisz go zrestartować (uruchomić ponownie) tylko nie zawsze za pierwszym razem zadziała czasem muszę kilka razy z wyciągnięcia wtyczki potraktować lub z interfejsu www resetować, na jedno i to samo wychodzi.
  • #6 05 May 2013 18:18
    achtung
    Level 6  
    Helpful post? (0)
    Pomaga wgranie oprogramowanie w wersji: 2.0.0.7
    Nie mniej jednak raz w tygodniu trzeba go zrestartować, żeby działał poprawnie.
  Search 4 million + Products
Browse Products