Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

ScanJet 4200C nie działa, nie da się nic zeskanować, nic się nie świeci.

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Printer, photocopier service -> Printers, Photocopier Professional -> ScanJet 4200C nie działa, nie da się nic zeskanować, nic się nie świeci.
Author
Poziom 3
Poziom 3

Post#1 Post from the author of the topic 11 Feb 2005 21:44   

ScanJet 4200C nie działa

Witam.
Moj skaner odmowil jakiegokolwiek posłuszenstwa. Wyglada to tak iz skaner podpiety do kompa komp go wykrywa jako Urzadzenie jednak nie da sie nic zeskanowac. Ciemno w nim nic sie nie pali poza diodą na panelu. Czasami cos w nim drgnie jakby chcial ruszyc ale nic poza tym. Zasilacz jest na 100% sprawny sprawdzal znajomy miernikiem i na swoim skanerze. Kabel od USB tez dobry nawet zmienilem na inny ale to nic nie pomaga. Co moze byc tego powodem?? Pozdrawiam.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 11 Feb 2005 21:44   

Back to top

bodzio1
Poziom 13
Poziom 13

Post#2 12 Feb 2005 22:52   

Re: ScanJet 4200C nie działa

Bardzo możliwe że katoda ci padła. Vhoć nie napewno może to być też coś z elektroniką przy katodzie bądz na samej płycie głównej. Ja mam już dwa takie skanery i nic nie moge z nimi zrobić . W jednym niby wszystko chodzi ale jak skanuje to wychodzi różowy obrazek badz inny kolor i nic nie widać wiem że ten problrm to złe ustawienie przetwornika cmos. natomiast w drugim mam taki sam problem jak ty. sprawdzałem katode faktycznie padnięta niby świeći ale bardzo słabo dotego wjednym rogu i skaner nie rusza. No cóż wiem że nie pomogłem ale sam mam taki problem. poszukam schematu i dam to na Posta...

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Printer, photocopier service -> Printers, Photocopier Professional -> ScanJet 4200C nie działa, nie da się nic zeskanować, nic się nie świeci.
Page 1 of 1
Similar topics
Co mogło paść? Nic nie świeci. BIOS nie uruchamia się. (4)
Toshiba satellite L20-181 nie włącza się, nic nie świeci.. (2)
Dell Studio 1749 - Martwy, nie włącza się, nic nie świeci. (22)
DELL STUDIO 1537 - Martwy , nie włącza się , nic nie świeci. Zasilacz ok. (35)
FS PA3515 - Po załączeniu się nic nie wyświetla, na nic nie reaguje (17)
Hp 3420- nie działa. Niczym nie rusza i nic się nie zapala. (4)
Komputer się nie włącza, wentylatory, nic nie działa (20)
MSI X610 - Nie działa, nic się nie wyświetla. (6)
DELL INSPIRON M5010 - nie włącza się, nie działa dosłownie nic (1)
HP LJ P2015 - stale świeci się dioda zacięcia i nic nie mozn (12)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.06 seconds

elektroda.pl topic RSS feed