Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

ScanJet 4200C nie działa, nie da się nic zeskanować, nic się nie świeci.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Profesjonalne -> ScanJet 4200C nie działa, nie da się nic zeskanować, nic się nie świeci.
Autor
Wiadomość
iimmoted
Poziom 3
Poziom 3

Post#1 Post autora tematu 11 Lut 2005 22:44   

ScanJet 4200C nie działa

Witam.
Moj skaner odmowil jakiegokolwiek posłuszenstwa. Wyglada to tak iz skaner podpiety do kompa komp go wykrywa jako Urzadzenie jednak nie da sie nic zeskanowac. Ciemno w nim nic sie nie pali poza diodą na panelu. Czasami cos w nim drgnie jakby chcial ruszyc ale nic poza tym. Zasilacz jest na 100% sprawny sprawdzal znajomy miernikiem i na swoim skanerze. Kabel od USB tez dobry nawet zmienilem na inny ale to nic nie pomaga. Co moze byc tego powodem?? Pozdrawiam.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 11 Lut 2005 22:44   

Powrót do góry

bodzio1
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Świętokrzyskie

Post#2 12 Lut 2005 23:52   

Re: ScanJet 4200C nie działa

Bardzo możliwe że katoda ci padła. Vhoć nie napewno może to być też coś z elektroniką przy katodzie bądz na samej płycie głównej. Ja mam już dwa takie skanery i nic nie moge z nimi zrobić . W jednym niby wszystko chodzi ale jak skanuje to wychodzi różowy obrazek badz inny kolor i nic nie widać wiem że ten problrm to złe ustawienie przetwornika cmos. natomiast w drugim mam taki sam problem jak ty. sprawdzałem katode faktycznie padnięta niby świeći ale bardzo słabo dotego wjednym rogu i skaner nie rusza. No cóż wiem że nie pomogłem ale sam mam taki problem. poszukam schematu i dam to na Posta...
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Profesjonalne -> ScanJet 4200C nie działa, nie da się nic zeskanować, nic się nie świeci.
Strona 1 z 1