Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

ScanJet 4200C nie działa, nie da się nic zeskanować, nic się nie świeci.

Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Profesjonalne ->ScanJet 4200C nie działa, nie da się nic zeskanować, nic się nie świeci. Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu 
AutorSchowaj lewą kolumnę Wiadomość
iimmoted
Poziom 3
Poziom 3

iimmoted
Poziom 3
Post#1 11 Lut 2005 21:44  Autor tematu   

ScanJet 4200C nie działa

Witam.
Moj skaner odmowil jakiegokolwiek posłuszenstwa. Wyglada to tak iz skaner podpiety do kompa komp go wykrywa jako Urzadzenie jednak nie da sie nic zeskanowac. Ciemno w nim nic sie nie pali poza diodą na panelu. Czasami cos w nim drgnie jakby chcial ruszyc ale nic poza tym. Zasilacz jest na 100% sprawny sprawdzal znajomy miernikiem i na swoim skanerze. Kabel od USB tez dobry nawet zmienilem na inny ale to nic nie pomaga. Co moze byc tego powodem?? Pozdrawiam.

Czy wiadomość jest pomocna? + 0 -
Powrót do góry
Google

Google Adsense

Google

Powrót do góry
bodzio1
Poziom 13
Poziom 13

Miasto: Świętokrzyskie

bodzio1
Poziom 13
Post#2 12 Lut 2005 22:52    

Re: ScanJet 4200C nie działa

Bardzo możliwe że katoda ci padła. Vhoć nie napewno może to być też coś z elektroniką przy katodzie bądz na samej płycie głównej. Ja mam już dwa takie skanery i nic nie moge z nimi zrobić . W jednym niby wszystko chodzi ale jak skanuje to wychodzi różowy obrazek badz inny kolor i nic nie widać wiem że ten problrm to złe ustawienie przetwornika cmos. natomiast w drugim mam taki sam problem jak ty. sprawdzałem katode faktycznie padnięta niby świeći ale bardzo słabo dotego wjednym rogu i skaner nie rusza. No cóż wiem że nie pomogłem ale sam mam taki problem. poszukam schematu i dam to na Posta...

Czy wiadomość jest pomocna? + 0 -
Powrót do góry
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu     Strona Główna -> Forum elektroda.pl-> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Profesjonalne -> ScanJet 4200C nie działa, nie da się nic zeskanować, nic się nie świeci.
Strona 1 z 1