Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 11 Lut 2005 21:44
    iimmoted
    Poziom 9  

Witam.
    Moj skaner odmowil jakiegokolwiek posłuszenstwa. Wyglada to tak iz skaner podpiety do kompa komp go wykrywa jako Urzadzenie jednak nie da sie nic zeskanowac. Ciemno w nim nic sie nie pali poza diodą na panelu. Czasami cos w nim drgnie jakby chcial ruszyc ale nic poza tym. Zasilacz jest na 100% sprawny sprawdzal znajomy miernikiem i na swoim skanerze. Kabel od USB tez dobry nawet zmienilem na inny ale to nic nie pomaga. Co moze byc tego powodem?? Pozdrawiam.

• #2 12 Lut 2005 22:52
    bodzio1
    Poziom 13  

Bardzo możliwe że katoda ci padła. Vhoć nie napewno może to być też coś z elektroniką przy katodzie bądz na samej płycie głównej. Ja mam już dwa takie skanery i nic nie moge z nimi zrobić . W jednym niby wszystko chodzi ale jak skanuje to wychodzi różowy obrazek badz inny kolor i nic nie widać wiem że ten problrm to złe ustawienie przetwornika cmos. natomiast w drugim mam taki sam problem jak ty. sprawdzałem katode faktycznie padnięta niby świeći ale bardzo słabo dotego wjednym rogu i skaner nie rusza. No cóż wiem że nie pomogłem ale sam mam taki problem. poszukam schematu i dam to na Posta...

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty