Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

ScanJet 4200C nie działa, nie da się nic zeskanować, nic się nie świeci.

Main Page -> Forum Index -> Printer, photocopier service -> Printers, Photocopier Professional ->ScanJet 4200C nie działa, nie da się nic zeskanować, nic się nie świeci. Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
iimmoted
Level 9
iimmoted
Level 9
Post#1 11 Feb 2005 21:44  Topic author   

ScanJet 4200C nie działa

Witam.
Moj skaner odmowil jakiegokolwiek posłuszenstwa. Wyglada to tak iz skaner podpiety do kompa komp go wykrywa jako Urzadzenie jednak nie da sie nic zeskanowac. Ciemno w nim nic sie nie pali poza diodą na panelu. Czasami cos w nim drgnie jakby chcial ruszyc ale nic poza tym. Zasilacz jest na 100% sprawny sprawdzal znajomy miernikiem i na swoim skanerze. Kabel od USB tez dobry nawet zmienilem na inny ale to nic nie pomaga. Co moze byc tego powodem?? Pozdrawiam.

Helpful post? + 0
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
bodzio1
Level 13
Helped: 7
bodzio1
Level 13
Post#2 12 Feb 2005 22:52    

Re: ScanJet 4200C nie działa

Bardzo możliwe że katoda ci padła. Vhoć nie napewno może to być też coś z elektroniką przy katodzie bądz na samej płycie głównej. Ja mam już dwa takie skanery i nic nie moge z nimi zrobić . W jednym niby wszystko chodzi ale jak skanuje to wychodzi różowy obrazek badz inny kolor i nic nie widać wiem że ten problrm to złe ustawienie przetwornika cmos. natomiast w drugim mam taki sam problem jak ty. sprawdzałem katode faktycznie padnięta niby świeći ale bardzo słabo dotego wjednym rogu i skaner nie rusza. No cóż wiem że nie pomogłem ale sam mam taki problem. poszukam schematu i dam to na Posta...

Helpful post? + 0
Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> Printer, photocopier service -> Printers, Photocopier Professional -> ScanJet 4200C nie działa, nie da się nic zeskanować, nic się nie świeci.
Page 1 of 1

Similar topics to scanJet 4200C nie działa, nie da się nic zeskanować, nic się nie świeci.

Co mogło paść? Nic nie świeci. BIOS nie uruchamia się. (4)
Toshiba satellite L20-181 nie włącza się, nic nie świeci.. (2)
Dell Studio 1749 - Martwy, nie włącza się, nic nie świeci. (22)
DELL STUDIO 1537 - Martwy , nie włącza się , nic nie świeci. Zasilacz ok. (35)
FS PA3515 - Po załączeniu się nic nie wyświetla, na nic nie reaguje (17)
Hp 3420- nie działa. Niczym nie rusza i nic się nie zapala. (4)
Komputer się nie włącza, wentylatory, nic nie działa (20)
MSI X610 - Nie działa, nic się nie wyświetla. (6)
DELL INSPIRON M5010 - nie włącza się, nie działa dosłownie nic (1)
HP LJ P2015 - stale świeci się dioda zacięcia i nic nie mozn (12)

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.089 seconds