Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

HP Deskjet F4180 - komunikat :problem z kasetą drukującą

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący -> HP Deskjet F4180 - komunikat :problem z kasetą drukującą
Autor
Wiadomość
giga33550
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: warszawa

Post#1 Post autora tematu 23 Sty 2013 16:18   

HP Deskjet F4180 - komunikat :problem z kasetą drukującą

Witam,podczas drukowania zapaliły się dwie pomarańczowe diody ,na kompie wyświetlił się komunikat :problem z kaseta drukującą jak również brak tuszu. Podczas drukowania wskazywało ,że tusz jest a po minucie komunikat że go nie ma. Próbowałam już wszystkiego co znalazłam w necie ,ale to nic nie daje.
Najbardziej ciekawe jest to ze stało się to podczas drukowania.proszę o pomoc bo nie wiem co mam z tym zrobić
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Sty 2013 16:18   

Powrót do góry

Stan-S11
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Milejów

Post#2 23 Sty 2013 18:57   

Re: HP Deskjet F4180 - komunikat :problem z kasetą drukującą

Należy przemyć styki elektryczne zarowno te na władach drukujących jak i w karetce używając do tego spirytusu lub denaturatu. Jeśli ta operacji nie przyniesie rozwiązania problemu to proponuję udać się do najbliższego punktu serwisowego gdzie ustalą który wkład drukujący uległ uszkodzeniu bo na pewno nie oba jednocześnie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Sty 2013 18:57   

Powrót do góry

konmaj
Spec od drukarek
Spec od drukarek

Miasto: Szczecin

Post#3 23 Sty 2013 19:42   

Re: HP Deskjet F4180 - komunikat :problem z kasetą drukującą

Jeżeli urządzenie jest podłączone i zainstalowane na komputerze, powinien pojawić się komunikat wskazujący, która konkretnie kaseta jest uszkodzona, ewentualnie można skorzystać z opcji sprawdzającej poziomy atramentu w kasetach.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący -> HP Deskjet F4180 - komunikat :problem z kasetą drukującą
Strona 1 z 1