Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ego-C - Lutowanie baterii.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> AGD Początkujący -> Ego-C - Lutowanie baterii.
Autor
Wiadomość
yeti159
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: tak.

Post#1 Post autora tematu 25 Sty 2013 20:57   

Ego-C - Lutowanie baterii.

Witam.
MAm problem. Urwałem kabelki od baterii od e-papierosa (EGO-C) noi mam taki problem z lutowaniem, że moją lutownica jest za duża, a tam są małe elementy. Czy mogę skleić zwykłym super glue kabelki? Czy jest jeszcze inny sposob?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Sty 2013 20:57   

Powrót do góry

daduszeryf
Poziom 20
Poziom 20

Miasto: Zambrów

Post#2 25 Sty 2013 21:02pomocny post - solucja   

Re: Ego-C - Lutowanie baterii.

Cześć.Żadnym klejem chyba,że przewodzący prąd.Jeśli masz dużą lutownicę (taką kolbę)to trzeba nawinąć na grot kilka zwojów drutu miedzianego i końcem tego drutu możesz lutować (będziesz miał wtedy lutownicę z małym i cienkim grotem)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> AGD Użytkowy -> AGD Początkujący -> Ego-C - Lutowanie baterii.
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.047 seconds

elektroda.pl temat RSS