Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

win7 - format, czy jest mozliwosc usuwania pojedynczych plikow

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Hardware -> win7 - format, czy jest mozliwosc usuwania pojedynczych plikow
Autor
Wiadomość
Nhire
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: London

Post#1 Post autora tematu 26 Sty 2013 16:05   

win7 - format, czy jest mozliwosc usuwania pojedynczych plikow

Witam, niestety wlasnie komputer mi nie dziala,wiec pisze z komorki I nie mam polskich znakow.
Wracajac do tematu, mam pewien problem, przeinstalowywalem jedna gre kilka razy I to uszkodzilo komputer, wyskakiwal blue screen of the death itd, wiec postanowilem przeinstalowac windowsa.
Normalnie zawsze wkladalem plytke instalowalem kopie, kopiowalem sterowniki ze starej, usuwalem I bylo po sprawie. Nie tym razem, ze wzgledu ze mam mala pojemnosc dyskowa pojawil sie specyficzny problem. Zainstalowalem win7 pro 2 razy (cos nie szlo) wzielo miejsce na dysku ale nie dzialalo I tak. Wkoncu costalo mi tylko 4.8gb na dysko(potrzeba 5.6) I nieb mam jak zainstalowac teraz skoro brak miejsca, a mam inna plyte z ktorej juz powinno pojsc. Nie moge sformatowac laptopa bo sa na nim sterowniki do wifi bez ktorych nic nie zrobie a nie wezme ich znikad, bo jestem na wyjezdzie.
Czy jest mozliwosc usuniecia pojedynczych plikow, gdy sie nie ma dostepu do wlaczenia systemu normalnie? Pod tym wzgledem rozumiem, normalne wlaczenie maszyny, wpisanie hasla do konta I dzialanie na pulpicie I wgl. Wszystko do czego mam dostep to menu podczas instalacji windowsa. Jestem pewien, ze jakos da sie to zrobic, bo pamietam, ze to zrobilem. Niestety nie mam pojecia jak to sie robilo I wlasnie dlatego pytam was. Format nie wchodzi w gre, musze zachowac stery do wifi.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Sty 2013 16:05   

Powrót do góry

Epox
Poziom 23
Poziom 23

Post#2 26 Sty 2013 16:26   

Re: win7 - format, czy jest mozliwosc usuwania pojedynczych plikow

LiveCD/DVD cię ratuje Ubuntu / Slax / Damn Small Linux ściągasz wypalasz na DVD startujesz z napędu DVD i masz dostęp do dysku możesz kopiować stery na pendriva USB puścić format i po kłopocie.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Sty 2013 16:26   

Powrót do góry

Nhire
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: London

Post#3 Post autora tematu 26 Sty 2013 16:35   

Prosilbym o czytanie ze zrozumieniem, nie mam dostepu do zadnych narzedzi podczas uruchomienia systemu normalnie, nie moge odpalic poprawnie kompa ze zle zainstalowanym windowsem, wiec prosze czytac wszystko I nie nabijac sb postow I punktow niedopatrzeniami...
Wiem, ze sie da usuwac pojedyncze pliki, potrzebuje tylko wiedziec jak
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Sty 2013 16:35   

Powrót do góry

Epox
Poziom 23
Poziom 23

Post#4 26 Sty 2013 17:05   

Jeżeli masz "niewstający system" i nie jesteś w stanie go uruchomić "z wierszem poleceń" to wydaje mi się ze bez zewnętrznego narzędzia sobie nie dasz rady. Z wiersza poleceń zgodzę się "dir" przeglądasz "del (nazwa pliku) " usuwasz ale skoro
Nhire napisał:
nie mam dostepu do zadnych narzedzi podczas uruchomienia systemu normalnie
To raczej bez zewnętrznej aplikacji nie dasz rady
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Hardware -> win7 - format, czy jest mozliwosc usuwania pojedynczych plikow
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.055 seconds

elektroda.pl temat RSS