Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Który tv 40-42 cale, im więcej czytam tym bardziej tęsknię za Rubinem;-)

konleo 29 Sty 2013 23:36 1149 2
  • #1 29 Sty 2013 23:36
    konleo
    Poziom 1  

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 10m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2-3 m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-3
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? stać docelowo wisieć
    6. Jak słońce świeci w pokoju? z prawej strony, 2 m od telewizora, światło bezpośrednio nie wpada do pokoju
    7. Jaki masz obecnie telewizor? żaden
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? internet, yt, odtwarzanie filmów z pendrive'a i dysku zewn.
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? komputer i od święta UPC
    10 .Jakie urządzenia? Xbox360/PS3
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4 (po pracy)
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? obojętne
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? dokumenty oraz filmy sci-fi, sensacje
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 20%
    16. Preferencje co do marki? brak
    17. Preferencje co do wielkości? 40-42 cale
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? długie przeskakiwanie między kanałami, ale TV ma byc przede wszystkim do filmów z kompa, więc to nie będzie chyba problem
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorem
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3000
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? nie mam zielonego pojęcia, oba widziałem i szału nie robiły na mnie

po długim, i chyba za długim, szperaniu w necie, waham się między modelami SAMSUNG UE40ES6800 i PHILIPS 42PFL6007 - oba mają i dobre opinie i złe, ale nie udało mi się wysnuć z nich jakichś generalnych wniosków (Z kolei LG 42LM660S odrzuciłem, bo jest brzydki wg kwiatu mojego życia, a i na mnie nie zrobił wrażenia). Wujek google podpowiada mi już tylko strony po czesku, a nadal nie wiem na co się zdecydować.

• #2 30 Sty 2013 07:16
    astw
    Poziom 17  

A w takim razie może dobry używany CRT Sony lub Panasonic 100 Hz 32 cale? Mały wydatek, bardzo dobry obraz i dźwięk, brak smużenia, problemów z niedziałającym oprogramowaniem, a tuner DVB-T np. Fergusona to kwota 120 zł. Na portalach aukcyjnych sporo takich ofert używanych CRT, częściowo także z gwarancją "hurtowych" sprzedawców.

Przed zakupem LCD, LED, tel. plazmowego warto sprawdzić opinie (i ilość gwiazdek) na zagranicznym (brytyjskim,niemieckim Amazonie). Ciekawe są zwłaszcza opinie krytyczne: 1-2 gwiazdki przy zakupie zakończonym zwrotem towaru.

A u nas: kupić TV tam, gdzie w razie problemów w ciągu np. 7-10 dni można go bez podawania przyczyny zwrócić.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme