Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Amplituner kina domowego Yamaha HTR-N5060 3 letni

Melepeta36 02 Lut 2013 15:24 2781 1
  • #1 02 Lut 2013 15:24
    Melepeta36
    Poziom 13  

Sprzedam amplituner kina domowego Yamaha HTR-N5060, pilot, instrukcja obsługi po polsku. Streaming, radio internetowe, USB na przednim panelu, wejście do stacji iPod.

Jestem pierwszym właścicielem. Kupiony w październiku 2009. Sprawny, wszystko działa, nie naprawiany, pilot, instrukcja obsługi po polsku.. Małe zarysowanie na tylnej części obudowy i ślady po nóżkach od DVD (widoczne na zdjęciach, które mogę wysłać na e-mail).
    Dobrej klasy sprzęt, również do stereo. U mnie ostatnio grał tylko stereo i z kolumnami Tannoy Mercury V4 nie ustępuje jakością dźwięku wzmacniaczom.
    Cena nowego tej klasy ok. 2500 zł.

Wiele programów kształtowania przestrzeni dźwiękowej.
    System dźwięku 5.1 lub 6.1 (tylny głośnik centralny).
    Wyjście na subwoofer aktywny.
    Radio
    Port LAN wejście przewodu do sieci komputerowej – możliwość odtwarzania streamingowego plików z komputera, serwera muzycznego.
    Radio internetowe.
    Wejście USB na panelu przednim (MP3,WAV,WMA).
    Wejście słuchawkowe.
    Funkcja Direct Stereo - pominięcie obwodów przetwarzania dźwięku. Bardzo dobrej jakości stereo.
    Wejście do podłączenia stacji iPod.

Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 435x161x391 mm
    Waga 11,2 kg
    Cena 800 zł
    [Sprzedam] Amplituner kina domowego Yamaha HTR-N5060 3 letni [Sprzedam] Amplituner kina domowego Yamaha HTR-N5060 3 letni [Sprzedam] Amplituner kina domowego Yamaha HTR-N5060 3 letni [Sprzedam] Amplituner kina domowego Yamaha HTR-N5060 3 letni [Sprzedam] Amplituner kina domowego Yamaha HTR-N5060 3 letni [Sprzedam] Amplituner kina domowego Yamaha HTR-N5060 3 letni [Sprzedam] Amplituner kina domowego Yamaha HTR-N5060 3 letni [Sprzedam] Amplituner kina domowego Yamaha HTR-N5060 3 letni

• #2 07 Lut 2013 20:04
    Melepeta36
    Poziom 13  

360W to maksymalny pobór mocy. Gdy wszystkie 6 końcówek mocy są maksymalnie wysterowane. Transformator jest tam naprawdę spory, co daje dobre rezultaty, gdy się słucha w stereo. Nie zatyka się. Ile pobiera przy normalnym słuchaniu muzyki nie wiem. Nigdy nie robiłem takich pomiarów. A jaki zestaw do 800 zł to trzeba posłuchać. Z dźwiękiem jest jak z jedzeniem, jeden lubi słodkie inny kwaśne. Przed Tannoyami miałem Altony 80. Altony przy Tannoyach to tylko hałas robią a nie grają.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme