Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

Cyfrowa telewizja naziemna - brak tvp

landpower 02 Lut 2013 20:31
  • #1 02 Lut 2013 20:31
    landpower
    Poziom 2  

witam , do tv z wbudowanym dekoderem LG32LH3000 podłączylem antene zewnetrzną kierunkową i po odpaleniu automatycznego strojenia wyszukalo mi w DTV około 50 kanałów z czego odtwarza 8 - Polsat , TVN, i ich podstacje : tvn 7 , jakiś tv puls itp itd , nie odtwarza wogole TVP ani 1 ani 2 ani TVP3 , wyskakuje komunikat jak sie włączy ''brak modułu CI'' , w tv analogowej TVP jest , tyle że sniezy, no i to pasmo mają w lipcu wogole odłączyć. Te programy ktore chodzą normalnie to odbiór jest igłą, żadnych zakloceń . Przejmować sie tym czy nie, bo zalezy mi w sumie żeby mieć TVP

• #4 03 Lut 2013 15:00
    landpower
    Poziom 2  

dobra wczytało teraz pakiet tvp, ale nadal nie trybią, przy TVP1 HD wyskakuje komunikat '' tylko dane'', a przy reszcie TVP2 , TVP3 - brak sygnału. czy to wynika z tego ze źle ustawiona jest antena czy nie umiem tego ustawić po prostu ?

czy miał ktoś do czynienia z tym telewizorem z mojego 1 postu, bo nie moge tam wogole znaleźć opcji aby szukać po częstotliwościach, za kazdym razem kanałów szuka jakby automatycznie

• #5 03 Lut 2013 15:25
    mihal2002
    Poziom 43  

Odbierasz MUX 2 oraz MUX 4 który jest płatną telewizją Polsatu. Znajdź sobie nadajnik z którego masz odbierać sygnał.

TU

sobie poczytaj.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty