Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wyświetlić menu w dekoderze vectra 3830cd?

Juzon5 03 Lut 2013 17:41 9309 5
  • #1 03 Lut 2013 17:41
    Juzon5
    Poziom 2  

Witam! Mam taki problem z dekoderem ze nie wyswietla mi menu ani info na temat kanalu na dekoderze pokazuje menu jak naciskam na pilocie ale nie wyswietla go na ekranie. Moze ktoś pomoc? dzieki z gory!

• #2 20 Sie 2013 18:22
    gslaby
    Poziom 9  

Przepraszam jeśli nieco odgrzebię temat ;)
    Jeżeli nadal jest z tym problem to popróbuj z naciskaniem przycisku "RES" na froncie urządzenia aby ustawić odpowiednią rozdzielczość.

• #3 15 Gru 2014 20:19
    Jasiulkr
    Poziom 2  

Witam
    Chciałbym odświeżyć ten temat gdyż mam taki sam problem. Restart dekodera, a także przycisk RES nie pomógł. Wie może ktoś co jeszcze można z tym zrobić?
    Dodam jeszcze, że przy rozdzielczości 576i, którą na innych forach polecano mi ustawić nie ma obrazu jest tylko dźwięk.

• #4 16 Gru 2014 18:46
    gslaby
    Poziom 9  

Spróbuj podłączyć dekoder za pomocą kabla euro i sprawdź rozdzielczości - tu nie mam możliwości sprawdzenia u siebie bo nie mam kabla.
    Następnie spróbuj kablem hdmi i tak samo rozdzielczości - u mnie w każdej rozdzielczości menu się wyświetla.

• #5 16 Gru 2014 18:47
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Jasiulkr napisał:
    Wie może ktoś co jeszcze można z tym zrobić?

Zgłosić na infolinię kablówki.

• #6 25 Gru 2014 14:15
    Patryk_1982
    Poziom 9  

Na dekoderze wciśnij przycisk "Res" lub na pilocie wciśnij przycisk "Disp" wybierz tryb wyświetlania (rozdzielczość) 576i. Jeżeli wybierzesz rozdzielczość z oznaczeniem "p" np. 576p, 720p, 1080p menu na ekranie może nie być wyświetlane (w zależności od wybranego kabla łączącego TV z dekoderem). Pozdrawiam.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme