Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

peugeot 406 - podlaczenie sterownika zamka centralnego

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> peugeot 406 - podlaczenie sterownika zamka centralnego
Autor
Wiadomość
MarcinNowicki10
Poziom 2
Poziom 2

Miasto: konin

Post#1 Post autora tematu 12 Lut 2013 11:36   

peugeot 406 - podlaczenie sterownika zamka centralnego

Do czego podłączyć nieoryginalny sterownik zamka centralnego w Peugeot 406 rocznik 98 interesuje mnie nie schemat ale jakieś konkretne zdjęcie gdzie co i jak z góry dziękuję za pomoc :) pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 12 Lut 2013 11:36   

Powrót do góry

DarkSnakee
Poziom 15
Poziom 15

Miasto: Ełk

Post#2 25 Cze 2013 10:36   

Re: peugeot 406 - podlaczenie sterownika zamka centralnego

Wszystkie sygnały masz przy BSI (moduł przyczepiony na ścianie grodziowej) lub module komfortu (różnie to nazywają). Dostęp do BSI tylko od strony schowka, łatwiej będzie jak zdemontujesz schowek i odkręcisz BSI (moduł przykręcony od wewnątrz więc musisz odkręcić całą plastikową podstawę).
W załączniku masz schemat elektryki do 406 ... mam nadzieję że ta wersja będzie pasowała do Twego auta. Ja mam 406 z 96" i to co wcześniej znalazłem różniło się od tego co mam w samochodzie.

Załączniki:
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 25 Cze 2013 10:36   

Powrót do góry

SKRZYNIA
Poziom 19
Poziom 19

Miasto: kraków

Post#3 25 Cze 2013 10:59   

Re: peugeot 406 - podlaczenie sterownika zamka centralnego

Pomarańczowy z drzwi kierowcy, masa+ chwilowe rozcięcie
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Elektryka i elektronika -> peugeot 406 - podlaczenie sterownika zamka centralnego
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.045 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony