Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

AIR LIVE WL 5450 AP +TP LINK WR 543 konfiguracja współpraca

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> AIR LIVE WL 5450 AP +TP LINK WR 543 konfiguracja współpraca
Autor
Wiadomość
elektroinstal24
Poziom 3
Poziom 3

Miasto: Biłgoraj

Post#1 Post autora tematu 15 Lut 2013 23:10   

AIR LIVE WL 5450 AP +TP LINK WR 543 konfiguracja współpraca

Witam.Potrzebuje pomocy odnosnie konfiguracji AIRLIVE WL-5450AP i TP LINK-WR543G.
Otóż w mojej okolicy powstała sieć .Chce się do niej podłączyć za pomocą anteny panelowej 17dBi podłączonej do AIRLIVE AP WL-5450 , będzie on służył jako Access point pracujący w trybie KLIENT jego IP: 192.168.1.252

Następnie chciałbym podłączyć się z tego AP do TP LINKA WR 543G za pomocą kabla LAN aby mieć w domu internet po LAN-ie do kompa PC i bezprzewodowo przez WIFI do LAPTOPA. Ten TP LINK ma IP:192.168.2.1

JAK MAM JE POPRAWNIE USTAWIĆ , DODAM JESZCZE ZE SIEC DO KTÓREJ CHCE SIĘ PODŁĄCZYĆ JEST ZABEZPIECZONA HASŁEM W TRYBIE WPA/PSK2 - AES - HASŁO:intreneteverywher30

PROSZĘ O JAKA PORADĘ I POMOC!!!

Moderowano przez Xylometazolin!:
3.1.14. Zabronione jest publikowanie wpisów niezgodnych z tematyką danego forum lub wątku dyskusji.

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 15 Lut 2013 23:10   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> AIR LIVE WL 5450 AP +TP LINK WR 543 konfiguracja współpraca
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.05 seconds

elektroda.pl temat RSS