Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Bateria w laptopie nie chce sie ładować

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Hardware -> Bateria w laptopie nie chce sie ładować
Autor
Wiadomość
roxyyy18
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post autora tematu 16 Lut 2013 11:39   

Re: Bateria w laptopie nie chce sie ładować

Mam problem. Wczoraj używałam laptopa i zostało 8% do rozładowania baterii. Wyłączyłam laptopa i po 3 godzinach włączyłam go ponownie, ale zapomniałam, że był prawie rozładowany. Jak włączyłam go to działał jeszcze, ale za 5-10 min wyłączył się. Podłączyłam go do zasilacza, włączyłam, ale bateria od tego momentu nie ładuje się, kontrolki migają na żółto i na czerwono a powinno na czerwono. Mam laptopa SAMSUNG NP-300E5A-A01PL, mam go od 3 miesięcy, więc nie mogła się bateria zepsuć po takim czasie. Co powinnam zrobić?
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 16 Lut 2013 11:39   

Powrót do góry

Freddy
Poziom 24
Poziom 24

Miasto: Kraków

Post#2 16 Lut 2013 12:44   

Re: Bateria w laptopie nie chce sie ładować

roxyyy18 napisał:
Mam problem. Wczoraj używałam laptopa i zostało 8% do rozładowania baterii. Wyłączyłam laptopa i po 3 godzinach włączyłam go ponownie, ale zapomniałam, że był prawie rozładowany. Jak włączyłam go to działał jeszcze, ale za 5-10 min wyłączył się. Podłączyłam go do zasilacza, włączyłam, ale bateria od tego momentu nie ładuje się, kontrolki migają na żółto i na czerwono a powinno na czerwono. Mam laptopa SAMSUNG NP-300E5A-A01PL, mam go od 3 miesięcy, więc nie mogła się bateria zepsuć po takim czasie. Co powinnam zrobić?

1. Nie doprowadzać do takiego rozładowania baterii.
2. Podłączyć ładowarkę i zostawić w spokoju na kilka godzin.
3. Jeśli nie pomoże, serwis gwarancyjny.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Hardware -> Bateria w laptopie nie chce sie ładować
Strona 1 z 1