Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

iphone 3gs - iphone 3gs brak sieci

kwiatek33xx 16 Lut 2013 12:12
  • #1 16 Lut 2013 12:12
    kwiatek33xx
    Poziom 7  

Witam , mam taki problem : odebrałem od kumpla iphone bo wgrywal mi nowego softa , po przyniesieniu do domu włożeniu karty sim i odpaleniu jest ciągle napis ' brak sim ' w ustawieniach jest pokazany moj numer ale nic poza tym , wi-fi dziala . czego to mogą byc objawy ?

• #2 16 Lut 2013 12:39
    Mleczyk89
    Poziom 34  

Firmwware modemu widoczne ? Jaka wersja ?

Podaj numer seryjny w celu określenia daty produkcji telefonu.

• #3 16 Lut 2013 14:08
    kwiatek33xx
    Poziom 7  

wgrana jest wersja 6.0.1

• #4 29 Kwi 2013 11:11
    stasak
    Poziom 6  

Witam, dołączam się do pytania. Po jb nie łapie zasięgu, nie można importować kontaktów z Kartu sim. Przed wszystko działało.iphone 3GS Wersja 6.1.3,jb zrobiony bez problemu, cydia i i i te tematy dzialaja.Pózniej iboot i snowfix który miał pomoc na brak zasięgu. Panowie każda pomoc i pomysł się przydadzą, będę kombinować ale może już ktoś to rozwiązał kiedyś. Z góry dzięki.

• #5 11 Gru 2013 18:41
    dyabel
    Poziom 2  

taki sam problem tylko firmware inny, jailbreak i Cydia bez problemów, wifi działa ale nie rozpoznaje kart sim Plusa i Playa

wersja 4.3.5 (8L1), numer seryjny 5K1071EL3NQ , firmware 05.16.02

• #6 11 Gru 2013 19:47
    Mleczyk89
    Poziom 34  

kwiatek33xx pytalem o baseband

Jak Panowie mieliście z simlockami przed zabawa z oprogramowaniem ?

Czy aby nie ominięte programowo ? Po przez ultrasnow ?

• #7 15 Gru 2013 12:22
    operus
    Poziom 9  

Zrob tak jak napisałem a na pewno zadziała
    Co będzie potrzebne
    najnowszy Redsn0w
    IOS 6.0
    Kabel USB
    A więc tak zaktualizuj telefon do wersji 6.1.3 iTunesem
    Następnie jak już zaktualizujesz telefon włącz Redsn0wa jako administartor kliknij w Extras następnie Select IPSW i wybierz tam ściągniętego IOS-a 6.0
    Następnie dajesz Back i wybierasz Jailbreak zaznaczasz tylko Install Cydia gdy to zrobisz włączy się telefon. Wyłącz go i znów uruchom Redsn0wa jako administrator wejdz do Extras następnie Select IPSW znowu wybierz IOS-a 6.0 później znowu Back następnie znowu Jailbreak następnie odznacz Install Cydia i zaznacz Install IPad Baseband i daj Next.
    Telefon znowu uruchomi się ponownie wyłącz go znowu, włącz Redsn0wa jako administrator wejdz w Extras następnie Select IPSW wybierz znowu IOS-a 6.0. Następnie Back znowu Jailbreak odznacz Install IPad baseband i zaznacz Downgrade from IPad Baseband i daj dalej. Później znów włączy się telefon wyłącz go i znowu włącz Redsn0wa jako administartor kliknij Extras następnie Select IPSW wybieramy IOS-a 6.0 i następnie klikamy w Just Boot. Gdy nasz Iphone się uruchomi wchodzimy w aplikacje Cydia i sciągami ultrasn0w po tej operacji wkładamy kartę sim i cieszymy się Iphonem bez sim-locka
    Mam nadzieje że pomogłem.
    Pozdrawiam

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty