Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki

renault megan '99 - imobilajzer

heniek2524 17 Lut 2013 09:35
  • #1 17 Lut 2013 09:35
    heniek2524
    Poziom 1  

Mam problem z otwieraniem i zamykaniem auta z pilota w kluczyku a co za tym idzie z odblokowaniem imoblajzera po prostu pewnego dnia przestał działać z zewnątrz nowe baterie nic nie pomogły otwieram kluczykiem a potem pilotem w środku auta muszę kilkakrotnie nacisnąć aby otworzyć i zamknąć ,za którymś razem w końcu łapie sygnał .Wyciągałem już odbiornik który jest koło lampki czyściłem i nic nie dało ktoś mówił że wypaliły się słupki kierunkowe od podczerwieni

• #2 17 Lut 2013 09:40
    1078231
    Usunięty  
  • #3 17 Lut 2013 11:18
    jarciu_11
    Poziom 20  

Motronic napisał:
    Rocznik 1999 nie ma już podczerwieni

A nie było czasem tak i tak w tym roczniku może on ma jeszcze podczerwień.

• #4 17 Lut 2013 11:31
    1078231
    Usunięty  
  • #5 17 Lut 2013 11:35
    Doktorr
    Poziom 33  

Która by wersja nie była udaj się do fachowca . Czarodziejskich metod niema. Aby uruchomić twój samochód wymagana jest wiedza i sprzęt.

• #6 24 Lut 2013 11:31
    Rychupeja
    Poziom 14  

Miałem podobny problem m.in. ten w Reno Thalia tylko że tam chodziło o samo otwierania centralnego z pilota. Babka poszła do kolesia w pobliskim sklepie wymienił jej baterie na nową i dalej nie działało. Wszystko sprawdzam i mówię jej że bateria ma winę ona że na pewno nie bo jest nowa. Przełożyłem na jej oczach baterie z innego pilota i działa. Wiec nawet te nowe baterie jak długo leżą w sklepie na półce później w pilocie nie działają jak trzeba, nawet jeśli zmierzy się je miernikiem i pokazuje dobre napięcie. Ja rozwiązałem problem w ten sposób że zacząłem z innego sklepu kupować bateryjki.

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty