Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Robot kuchenny Termomix - czy warto kupić?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Robot kuchenny Termomix - czy warto kupić?
Autor
Wiadomość
madvice
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 21 Lut 2013 01:58   

Re: Robot kuchenny Termomix - czy warto kupić?

Warto kupić moim zdaniem:) Ja się skusiłam, a przekonałam się bo: ma wagę i to bardzo czułą, nie trzeba nic odmierzać w szklance, dodatkowo ważymy jeden produkt wrzucając do środka i możemy osobno ważyć kolejny, to strasznie ułatwia gotowanie, poza tym sam się myje, to też duży plus, nie ma 50 tysięcy nakładek, ma stałe noże wbudowane w środku, dzięki czemu nie walają się po domu, robi wszystko i to szybko, nie zajmuje dużo miejsca, jest bezpieczny, noże nie ruszą bez pokrywy, mieli wszystkie ziarna, miksuje, ubija, kruszy lód, gotuje i to na parze, więc zdrowo, wyrabia ciasto, każde, na pierogi, pieczywo, placki ziemniaczane itp. nie smaży i nie piecze, poza tym zastępuje wszystkie domowe sprzęty, których zwykle nie chce nam się wyciągać, a potem myć tysięcy nakładek, ponadto wszystko można myć w zmywarce, jeśli już samo się nie domyje, bo na przykład zostawimy, żeby zaschło na dwa dni, obiad pełny robi w 20min, w tym czasie, nie trzeba mieszać i stać nad nim, na dole robimy zupę, a na varomie mięso i warzywa na parze, desery, likiery, ciasta, wszystko takie proste, swoje własne. Nawet kostki rosołowe robi i wiemy co jemy, bez chemii i sztucznych dodatków. Myślę, że jest wart swojej ceny, bo nie tylko zastępuje tak wiele urządzeń, jest inteligentnym robotem, cichym, poza kruszeniem lodu, tu musi być troszkę głośniejszy i wręcz przeciwnie, nie zabija fantazji w gotowaniu, a je wzmacnia, bez książki z przepisami damy radę, jeśli tylko trochę w nim pogotujemy, poza tym jest oszczędny, bo pracuje szybko, robi kilka rzeczy na raz i nie zżera przy tym prądu. A co do akwizytorów, ja się spotkałam z takim, który nawet nie namawiał do kupowania, był tak nim zachwycony i pokazywał takie rzeczy, że właściwie to nie musiał nic mówić. Same gotowałyśmy według przepisów i sprawiało to tyle radości:) Bułki w kilka minut i bez czekania, aż ciasto wyrośnie, bez nagrzewania piekarnika, wkładamy do zimnego na 30min, jakie to proste, albo lody z mrożonych owoców, bez żadnych dodatków, tylko owoce, to czy to nie jest zdrowe? Nawet cukru do tego nie trzeba, a drinki, brak słów, a sałatki, on wszystko tak posieka drobno, a do tego ma wsteczne obroty, jak robimy surówkę i damy kukurydzę, to mieszamy ją na wstecznych obrotach i kukurydza w całości, super jest:)

----
Wydzielono z tematu: Robot kuchenny Termomix - czy warto kupić?
przez Mirek Z. dnia 21.02.2013 20:30
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 21 Lut 2013 01:58   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Robot kuchenny Termomix - czy warto kupić?
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.069 seconds

elektroda.pl temat RSS