Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

głośnik panasonic, łuszczy się guma zawieszenia.

maylan 21 Lut 2013 20:41 909 3
  • #1 21 Lut 2013 20:41
    maylan
    Poziom 12  

witam, dostałem dwie kolumienki panasonic, grają bardzo ładnie, ale w jednym głośniku łuszczy się guma zawieszenia.
    Czy jest na to jakiś sposób? ktoś mi podpowiedział żeby posmarować dobrym klejem do gumy, ale nie wiem czy to dobry pomysł.
    głośnik panasonic, łuszczy się guma zawieszenia.

• #2 21 Lut 2013 21:25
    DJ_Dexinter
    Poziom 27  

Możesz wymienić na nowe lub kupić klej "MAGIC" (do papieru) którym uda ci się dobrze skleić zawieszenie. Klej musisz rozpuścić w wodzie (około pół łyżeczki kleju na nakrętkę wody) i pędzelkiem malować całe zawieszenie kilka razy. Ja naprawiałem w ten sposób zepsutą membranę, której nie dało się już zdobyć w żadnym sklepie.

Klej po zaschnieciu jest przezroczysty i nie będzie widać dzięki temu niedoskonałości.

Moderowany przez dj-MatyAS:

3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.
    Ostrzeżenie.

• #3 02 Mar 2013 00:55
    e-elektron
    Troll forumowy

Świetny pomysł!

A jak głośnik zacznie całkiem inaczej grać, to będziesz wiedział że klej którym posmarowałeś zawieszenie uzyskał właśnie swoje najlepsze właściwości klejące - pech, że zesztywniał. Brawo.

Dodano po 1 [minuty]:

Nigdy w życiu nie smaruj klejem zawieszenia, tym bardziej gumowego - przecież ma ono określone właściwości które po posmarowaniu takim klejem zmienią się diametralnie, gdyż zawieszenie zesztywnieje.

Zawieszenie jest stare, co objawia się łuszczeniem i należy je wymienić.

• #4 02 Mar 2013 12:13
    398216
    Usunięty  

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme