Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Jak i gdzie można sprzedawać pliki przez internet ?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Jak i gdzie można sprzedawać pliki przez internet ?
Autor
Wiadomość
matka5432
Poziom 7
Poziom 7

Miasto: Wisła / Koniaków

Post#1 Post autora tematu 23 Lut 2013 15:00   

Jak i gdzie można sprzedawać pliki przez internet ?

Witam, ostatnio zainteresowałem sie sprzedażą plików(gier, programów) na internecie. Właśnie szukam sposobu na sprzedawanie tanich plików. Chciałbym, aby wyglądało to w następujący sposób:
Stwarzam program/grę --> Wrzucam na stronkę, wyceniając plik --> Użytkownicy, którym spodoba sie plik, kupują go. Znalazłem wczoraj stronkę biteo.pl. Na pierwszy rzut oka była to strona, dokładnie taka jakiej szukałem. Niestety jest tam mało zarejestrowanych ludzi ;/. Strona istnieje juz kilka lat, ale nadal pojawia sie tam dosłownie kilka plików (zdjęć, e-bookow, programów, gier itd) na miesiąc. Opinii również jest bardzo mało, a w całym serwisie kilka programów miało najwięcej kilkaset pobrań za DARMOWE pliki, za płatne chyba max 5 pobrań takich 2 plików. Chciałem zrobić jakiś programik w kilka tygodni, wycenić go na 1 - 2 zl i żeby kilka - kilkanaście tysięcy użytkowników przynajmniej zobaczyło nazwę pliku, a potem choćby 1/50 z nich sie tym zainteresowała Smile
Znacie jakieś inne stronki, hmm może Allegro? Ale jak tam programy sprzedawać? Albo zupełnie inne sposoby ?

Moderowano przez ANUBIS:

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
3.1.14. Zabronione jest publikowanie wpisów niezgodnych z tematyką danego forum lub wątku dyskusji.

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 23 Lut 2013 15:00   

Powrót do góry

McMonster
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Wrocław

Post#2 23 Lut 2013 16:07   

Re: Jak i gdzie można sprzedawać pliki przez internet ?

Samemu to wiele nie zdziałasz, chyba że jesteś wysoce utalentowanym twórcą, to wtedy dzieła same się rozreklamują. Już najszybciej uda ci się jakieś kilka złotych pisząc aplikacje na Androida lub iOS i sprzedając przez ichnie sklepy.

Albo załóż stronę/bloga, na której udostępnisz aplikacje za darmo i opcję dobrowolnej dotacji, np. przez PayPal.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Jak i gdzie można sprzedawać pliki przez internet ?
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.077 seconds

elektroda.pl temat RSS