Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Renault Laguna II przycisk Start-stop jarząca się dioda led

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Cars Beginners -> Renault Laguna II przycisk Start-stop jarząca się dioda led
Author
Poziom 4
Poziom 4

Post#1 Post from the author of the topic 24 Feb 2013 09:09   

Renault Laguna II przycisk Start-stop jarząca się dioda led

Witam w powyższym samochodzie nie działało podświetlenie przycisku start-stop. Zmieniłem żarówki na 3mm diody led (biała i zieloną) dodając do każdej szeregowo rezystor 1kΩ. Samo podświetlenie działa teraz prawidłowo Very Happy tj biała dioda zapala się gdy po włożeniu karty auto jest gotowe do rozruchu i gaśnie po uruchomieniu silnika a gdy ten pracuje zapala się zielona. Zauważyłem jednak :? że po usunięciu karty i zamknięciu samochodu jedna z diód jarzy się minimalnym światłem (światło jest na tyle słabe że trudno wskazać jaki ma kolor ale raczej zieleń) czy może mi ktoś podpowiedzieć jaka może być tego przyczyna. Demontaż przycisku jest trochę kłopotliwy więc chciałbym przystąpić do niego jednak przygotowany.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 24 Feb 2013 09:09   

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Cars Beginners -> Renault Laguna II przycisk Start-stop jarząca się dioda led
Page 1 of 1
Similar topics
Laguna II przycisk start stop - sterowanie po uruch. silnika (4)
renault laguna II - brak podświetlenia przycisku start stop (7)
Przycisk Start/Stop z Laguny II- wykorzystanie elementu (18)
Renault Laguna Kombi 1997 - Po włączeniu zapłonu świecą się światła stop i mijan (4)
Renault Laguna 1.9 tdi zapala się kontrolka "STOP" (2)
Renault Laguna 2.0 1996 - Światła STOP (1)
Renault Laguna II PH2 1,8 16v - Stop (11)
renault laguna 1995 2.0 swiatlo stop (6)
Renault Laguna II 1.9 dci start,sprzęgło (7)
Renault Laguna II 2001 1,6 16V - światła stop (1)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.039 seconds

elektroda.pl topic RSS feed