Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Renault Laguna II przycisk Start-stop jarząca się dioda led

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Renault Laguna II przycisk Start-stop jarząca się dioda led
Autor
Wiadomość
Wasyl_1
Poziom 4
Poziom 4

Miasto: Siedlce

Post#1 Post autora tematu 24 Lut 2013 09:09   

Renault Laguna II przycisk Start-stop jarząca się dioda led

Witam w powyższym samochodzie nie działało podświetlenie przycisku start-stop. Zmieniłem żarówki na 3mm diody led (biała i zieloną) dodając do każdej szeregowo rezystor 1kΩ. Samo podświetlenie działa teraz prawidłowo :D tj biała dioda zapala się gdy po włożeniu karty auto jest gotowe do rozruchu i gaśnie po uruchomieniu silnika a gdy ten pracuje zapala się zielona. Zauważyłem jednak :? że po usunięciu karty i zamknięciu samochodu jedna z diód jarzy się minimalnym światłem (światło jest na tyle słabe że trudno wskazać jaki ma kolor ale raczej zieleń) czy może mi ktoś podpowiedzieć jaka może być tego przyczyna. Demontaż przycisku jest trochę kłopotliwy więc chciałbym przystąpić do niego jednak przygotowany.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 24 Lut 2013 09:09   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Samochody Serwis -> Samochody Początkujący -> Renault Laguna II przycisk Start-stop jarząca się dioda led
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.074 seconds

elektroda.pl temat RSS 

opony