Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search | Register | Log in

Renault Laguna II przycisk Start-stop jarząca się dioda led

Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Cars Beginners ->Renault Laguna II przycisk Start-stop jarząca się dioda led Post new topic  Reply to topic 
Author
Hide the left column
Show left column Message
Wasyl_1
Level 8
Helped: 1
Post rating: 2
Wasyl_1
Level 8
Post#1 24 Feb 2013 09:09  Topic author   

Renault Laguna II przycisk Start-stop jarząca się dioda led

Witam w powyższym samochodzie nie działało podświetlenie przycisku start-stop. Zmieniłem żarówki na 3mm diody led (biała i zieloną) dodając do każdej szeregowo rezystor 1kΩ. Samo podświetlenie działa teraz prawidłowo :D tj biała dioda zapala się gdy po włożeniu karty auto jest gotowe do rozruchu i gaśnie po uruchomieniu silnika a gdy ten pracuje zapala się zielona. Zauważyłem jednak :? że po usunięciu karty i zamknięciu samochodu jedna z diód jarzy się minimalnym światłem (światło jest na tyle słabe że trudno wskazać jaki ma kolor ale raczej zieleń) czy może mi ktoś podpowiedzieć jaka może być tego przyczyna. Demontaż przycisku jest trochę kłopotliwy więc chciałbym przystąpić do niego jednak przygotowany.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Helpful post? + +3
Back to top

Google Adsense
Google

Back to top
Post new topic  Reply to topic     Main Page -> Forum Index -> Auto Service -> Cars Beginners -> Renault Laguna II przycisk Start-stop jarząca się dioda led
Page 1 of 1

Similar topics to renault Laguna II przycisk Start-stop jarząca się dioda led

Laguna II przycisk start stop - sterowanie po uruch. silnika (4)
renault laguna II - brak podświetlenia przycisku start stop (7)
Przycisk Start/Stop z Laguny II- wykorzystanie elementu (18)
Renault Laguna Kombi 1997 - Po włączeniu zapłonu świecą się światła stop i mijan (4)
Renault Laguna 1.9 tdi zapala się kontrolka "STOP" (2)
Renault Laguna 2.0 1996 - Światła STOP (1)
Renault Laguna II PH2 1,8 16v - Stop (11)
renault laguna 1995 2.0 swiatlo stop (6)
Renault Laguna II 1.9 dci start,sprzęgło (7)
Renault Laguna II 2001 1,6 16V - światła stop (1)

Switch to mobile version Switch to version for desktops

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Editors || Contact for companies || Contact

Page generation time: 0.055 seconds