X

Asus - Kamerka do gory nogami

pawelsam 24 Feb 2013 23:58
  • #1 24 Feb 2013 23:58
    pawelsam
    Level 2  
    Helpful post? (+1)
    Witam. Bardzo prosze o pomoc. Posiadam laptop asusa z wbudowana kamerka USBVID_174F&PID_5A35&MI_00. Rejestruje ona obraz do góry nogami. Probowalem instalowac rozne strerowniki dot. tej kamerki ze strony asusa, jednakze nic nie pomaga.
    Czy moge prosic o przeslanie mi linka do odpowiedniego jednego sterownika? Moze cos robilem po prostu nie tak...
    Ewentualnie moze sa inne sposoby na rozwiazanie tego defektu?
    Bardzo z góry dziekuje za pomoc i rade!
  • #2 25 Feb 2013 00:28
    swiercm
    Moderator - Komputery Serwis
    Helpful post? (0)
    Czy ten laptop jest po naprawie może? Może to głupie, ale może kamerka jest odwrotnie zamontowana. Przepraszam, ale strzelam.
  • #3 25 Feb 2013 00:34
    koziol660
    Level 10  
    Helpful post? (0)
    Odinstaluj sterowniki w menadżerze urządzeń i spróbuj jeszcze raz zainstalować sterowniki ze strony asusa. Sam też tak mam że na windowsowych sterownikach kamerka jest do góry nogami. Sterowniki asusa ją przekręcają. Podaj jeszcze model laptopa.
  • #4 25 Feb 2013 01:21
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis
    Helpful post? (0)
    Jaki masz model laptopa i do jakiego systemu potrzebujesz sterowniki? Ciężko zgadnąć.
    Kamerki w Asusach na uniwersalnych sterownikach działają do góry nogami, trzeba pobrać sterownik ze strony Asusa albo zmienić odpowiednie opcje w pliku inf uniwersalnego sterownika dla takiej kamery.
  • #5 25 Feb 2013 07:34
    pawelsam
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Witam. Dziekuje za odpowiedzi. Moj model asusa to F3E i nie byl nigdy naprawiany. System to Windows XP. Będę wdzieczny za podanie linka do odpowiedniego sterownika. Z góry dziekuje!
  • #6 25 Feb 2013 07:41
    kaputo
    Level 20  
  • #7 25 Feb 2013 12:39
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (0)
    Sprawdź sterownik z załącznika. Jak nic nie zmieni, to trzeba zmienić parametry w rejestrze lub w sterowniku - Flip Horizontal.
  • #8 25 Feb 2013 18:59
    pawelsam
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Wielkie dzieki za podpowiedzi. Jednkze nic nie pomoglo. Jak moge dojsc do tej opcji "Flip horizontal"?
  • #9 25 Feb 2013 19:47
    DriverMSG
    Admin grupy komputery
    Helpful post? (+1)
    Wypakuj plik z załącznika, podmień go z tym z paczki sterowników które dałem wcześniej i manualnie zainstaluj.
    To jest już edytowany plik.
  • #10 25 Feb 2013 20:32
    pawelsam
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (+1)
    WIEEEEELKIE DZIEKI!!!! :-) Działa! :-) Pozdr/P :-)
  Search 4 million + Products
Browse Products