Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Lenovo P580 - Brak wejścia pod mikrofon

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Software -> Lenovo P580 - Brak wejścia pod mikrofon
Autor
Wiadomość
Madlen18
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: Ostrów Wielkopolski

Post#1 Post autora tematu 26 Lut 2013 22:01   

Jestem posiadaczką laptopa Lenovo P580.
Ostatnio, kiedy próbowałam podłączyć pod niego mikrofon od słuchawek nieco się zdziwiłam. Otóż ten model posiada tylko wejście pod słuchawki.
Kiedy zamiast słuchawek podłączam mikrofon, laptop tak czy siak odbiera go jako słuchawki, więc wykluczam stwierdzenie że jest to wejście typowo mikrofonowo-słuchawkowe.
Zastanawiam się nad kupnem mini jack'a, ale nie mam pewności czy laptop odnajdzie mikrofon czy tylko słuchawki.
Bardzo proszę o pomoc. Z wbudowanego mikrofonu jestem bardzo niezadowolona i strasznie zależy mi na tym, aby podłączyć mikrofon od słuchawek.
Pozdrawiam i liczę na szybką pomoc :)

Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Lut 2013 22:01   

Powrót do góry

RADU23
Poziom 25
Poziom 25

Post#2 26 Lut 2013 22:24pomocny post - solucja   

Re: Lenovo P580 - Brak wejścia pod mikrofon

Jest to wejście Combo-czyli zarówno na słuchawki jak i na mikrofon. Musisz wybrać w panelu sterowania-dźwięki by korzystać z mikrofonu. Jest jeszcze poniższe rozwiązanie jeśli to ci nie odpowiada.
http://pclab.pl/news33671.html
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Komputery Serwis -> Komputery Laptopy Software -> Lenovo P580 - Brak wejścia pod mikrofon
Strona 1 z 1