X

Jak z klawiatury wpisać pionową kreskę?

18 Feb 2005 13:43 SAsampo
  • #1 18 Feb 2005 13:43
    sampo
    Level 11  
    Helpful post? (+1)
    Pomóżcie mi.dostałem serial w którym jest tak.....F5RZZ-PP4QCC|3RSXMSF........Jak uzyskać pionową kreskę?Wkleić sie nie da.Program nie przyjmuje tego.(w windows) Win98.
  • #2 18 Feb 2005 14:08
    dasko
    Level 19  
    Helpful post? (+1)
    A do czego to ma byc serial? A moze ta pionowa kreska to rozdzielenie 2 seriali?
  • #3 18 Feb 2005 14:13
    Łuk_F
    Level 16  
    Helpful post? (-1)
    Pionowa kreska jest na przycisku pod klawiszem Backcpace. Na tym klawiszu jest też znak \. Niech cię nie zwiedzie jednak znak na klawiaturze gdyż przedstawia dwie krótkie kreski. W niektórych programach jest wyświetlane jako jedna kreska a w np. w systemie DOS tak jak na klawiszu.

Mam nadzieje że ci pomogłem.
  • #4 18 Feb 2005 14:16
    sampo
    Level 11  
    Topic author Helpful post? (0)
    4RFDDK-F5RZZ-PP4QCC|3RSXMSF 4QZDNK-XZ6FS-78BSR7|JX3CTK9 -cała postać tego,nie przyjmuje ani tak ani tak.ACDSee7.0.47 nie trafiłem jeszcze na dobry serial.
  • #5 18 Feb 2005 14:54
    Removed
    Helpful post? (0)
    A w jaki sposób to wklejasz? Z menu podręcznego, czy kombinacją klawiszy Ctrl V? Kombinacja jest bardziej uniwersalna, bo pozycji w jadłospisie zawsze można nadać atrybut "nie aktywna".

W podanym kluczu jest spacja. Czy na pewno tak powinno być?

I w końcu czy musisz piratować/kupować ACDSee, jeśli za darmochę jest np. IrfanView.
  • Helpful post
    #6 18 Feb 2005 15:08
    marcinj12
    Level 40  
    Helpful post? (0)
    Mi też ta pionowa kreska wygląda na jakieś rozdzielenie. A na wypadek gdyby tak nie było to masz taki znaczek na klawiaturze: SHIFT+\ . ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Możliwe że masz albo wstawia ci taką kreskę przedzieloną w środku (dwie kreski) - to jedno i to samo. A jakby co to zawsze możesz wcisnąć lewy ALT i wstukać 124 z klawiatury numerycznej.
  • #7 18 Feb 2005 15:36
    sampo
    Level 11  
    Topic author Helpful post? (+1)
    marcinj12 wrote:
    Mi też ta pionowa kreska wygląda na jakieś rozdzielenie. A na wypadek gdyby tak nie było to masz taki znaczek na klawiaturze: SHIFT+\ . ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Możliwe że masz albo wstawia ci taką kreskę przedzieloną w środku (dwie kreski) - to jedno i to samo. A jakby co to zawsze możesz wcisnąć lewy ALT i wstukać 124 z klawiatury numerycznej.
    Proste ,a jednak pomogło.Masz plusa.Weszedł ,nawet nie zdażyłem mrugnąć.Dzięki.
Mouser  Search 4 million + Products
Browse Products