Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 18 Lut 2005 23:11
    DOMINIK!!
    Poziom 10  

Jak mam sprawdzic kogos Ip?? Chodzi mi o jakis program... Prosze o nazwy i linki programow do sprawdzania czyjegos ip. Z gory dzieki!

• #3 19 Lut 2005 00:05
    simpo
    Poziom 18  

Witam!

Jesli uzywasz XP otworz "konsole" (wiersz polecen) i wpisz:

Code:

ping nazwa_komputera -a

Pozdrawiam.

• #4 19 Lut 2005 16:58
    DOMINIK!!
    Poziom 10  

Cos mi to nie dziala... Powiedz gdzie i co mam dokladnie wpsiac:>

• #5 19 Lut 2005 17:02
    simpo
    Poziom 18  

menu start -> uruchom -> wpisz cmd

Otworzy ci sie wiersz polecen i wpisz co wczesniej napisalem...

• #6 19 Lut 2005 17:07
    mrrudzin
    Poziom 39  

a wtrącając się do tematu - czy mając czyjeś IP można odczytać numer MAC karty sieciowej z która używa danego IP?

jeżeli można to jak to zrobić?

• #8 19 Lut 2005 20:55
    ziutostar
    Poziom 14  

Poszukaj programu Network View skanuje on sieć podaje aktywne numery ip adresy mac i sprzet chodzi o rodzaj karty sieciowej jakiej jest technologi np d-link czy planet

• #9 19 Lut 2005 21:02
    mrrudzin
    Poziom 39  

Problem polega na tym że ktoś w dużym LAN-ie psoci. Żeby dostać się do sieci, trzeba podać adminowi MAC karty. On uwierzytelnia i podaje IP jakie trzeba wpisać. No i ktoś ma chyba pulę IP i MAC i wchodzi do sieci jako różni użytkownicy (akurat niedostępni).
    Próbowaliśmy namierzyć przez gg inwigilator-a z pakietu PowerGG. Za każdym razem osoba ta miała inne IP (czasami nawet IP naszych znajomych...)
    Myśleliśmy że istnieje jakiś program który podmienia numery wyświetlane przez ten pakiet z gg...

• #11 27 Lut 2005 20:36
    DOMINIK!!
    Poziom 10  

OK dziekowa...

• Pomocny post
    #12 27 Lut 2005 21:25
    Lecho1
    Poziom 10  

Ja bym prponowal wtyczke do do komunikatora GG jesli taki komunikator posiadasz <POWER GG> tam jest taka opcia ktura pozwoli ci sprawdzic adres ip osoby z kturom rozmawiasz .A puzniej do glebszego sprawdzenia IP uzywaj programu<IP locator>

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty