X

INDESIT - awaria lodowki, chlodzi prawie wcale

niezapominajka2 10 Mar 2013 13:12
  • #1 10 Mar 2013 13:12
    niezapominajka2
    Level 2  
    Helpful post? (0)
    Witam wszystkich panow,
    Mam oto taki problem. Moja biedna lodowka przestala chlodzic. Rozmrozila sie, wszystko poplynelo... :(
    Odsunelam sprzet, wydaje sie, ze normalnie pracuje. To duze, czarne (kompresor?) jest gorace, wiec chyba dziala. Zza lodowki slychac taki jakby "szum potoku" :) Cos sie przelewa, jakas ciecz.
    Zamrazarka w sumie chlodzi, ale nie mrozi. Na oko jest w niej jakies +5 stopni.
    Z braku funduszy jestem zmuszona na jakies tanie rozwiazanie. Fachowca wole nie wzywac, bo nic pewnie nie zaradzi a pieniadze wezmie. Chcialam jakos sama to naprawic... da sie? :)
    Gniazdko potrafie wymienic, wiec cos tam chyba umiem ;)
    Ach, nie wiem jaki to jest dokladnie model. Indesit, ma jakies 6-7 lat. Lodowka zewnetrzna, nie pod zabudowe.

Pozdrawiam.
    Ania.
  • #2 10 Mar 2013 13:57
    opamp
    Użytkownik obserwowany
    Helpful post? (0)
    Anka masz na 99% układ rozszczelniony bo zrobiony z taniego Aluminium i tego się nie naprawia. Można spróbować napełnić układ od nowa ale trzeba mieć sprzęt żeby zrobić próżnię i potem napełnić czynnikiem ogólnie nic fajnego.
    niezapominajka2 wrote:
    ps. Pan ma 2130 postow a ja 2... wiem, ze nie mam tu szans na forum

A jakie to ma znaczenie liczy się wiedza nie ilość postów czy lajków ;)
    niezapominajka2 wrote:
    ps.2. swietny avatar, naprawde winszuje facet z gola baba w tle - musze naprawde Pana szanowac

Wiem że każdego się podoba oprócz gejom i kobietem :)
    Pozdrawiam Marcin
  • Helpful post
    #3 10 Mar 2013 14:00
    DominTR3B
    Level 26  
    Helpful post? (0)
    Wyciek czynnika lub może wtyczka agregatu luźna .
  • #4 10 Mar 2013 14:07
    niezapominajka2
    Level 2  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dziekuje za merytoryczna odpowiedz :)
    Liczylam po cichu, ze kupie jakas czesc, przelutuje (a co! tez potrafie) i bedzie wszystko dzialalo.
    Te 99% to juz tak praktycznie 100% prawda? :)
    Nie pozostaje mi nic innego, jak wezwanie speca na pon. Dziekuje. Pozdrawiam.

Dodano po 6 [minuty]:

DominTR3B wrote:
    Wyciek czynnika lub może wtyczka agregatu luźna .

Wtyczka siedzi jak nalezy.,
    Taki wyciek to jest koszt jakiego rzedu? Bo sie moze okazac, ze nie ma sensu reanimowac trupa... :)
  • #5 10 Mar 2013 15:05
    DominTR3B
    Level 26  
  Search 4 million + Products
Browse Products