Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV VECTRA ELBLĄG cyfrwa telewizja ale bez dekodera Vectry

LYSY81222 10 Mar 2013 21:19 3564 7
  • #1 10 Mar 2013 21:19
    LYSY81222
    Poziom 11  

Witam
    W moim mieście telewizja Vectra zostaje przy sygnale analogowym puszczonym jak dotychczas w kablu. Chcąc mieć cyfrową telewizję oczywiście z Vectry konieczne jest zaopatrzenie się w dodatkowy sprzęt typu tuner + karta Vectry, moje pytanie brzmi czy jest możliwe pominięcie stawiania szpecącego sprzętu na półkę chodzi mi o tuner jeśli posiadam telewizor z DVBT (LG 42LD550) Czy jest możliwe użycie karty abonenckiej i podłączenie jej wraz z modułem CI do tv?

• #2 10 Mar 2013 21:56
    ArtMedia
    Poziom 26  

Witam serdecznie.

Zależy czy telewizor ma tuner DVB-C? To jest niestety inna modulacja niż w DVB-T. Moduł CI nie wystarczy.
    Chyba, że będą emitować w DVB-T? To jednak bardzo wątpliwe. Niektóre telewizje kablowe tak robią ale to raczej małe i nieświadome skutków sieci.
    Pozdrawiam.

Sebastian

• #3 10 Mar 2013 22:01
    VooVoo
    Poziom 33  

LYSY81222 napisał:
    Witam
    W moim mieście telewizja Vectra zostaje przy sygnale analogowym puszczonym jak dotychczas w kablu. Chcąc mieć cyfrową telewizję oczywiście z Vectry konieczne jest zaopatrzenie się w dodatkowy sprzęt typu tuner + karta Vectry, moje pytanie brzmi czy jest możliwe pominięcie stawiania szpecącego sprzętu na półkę chodzi mi o tuner jeśli posiadam telewizor z DVBT (LG 42LD550) Czy jest możliwe użycie karty abonenckiej i podłączenie jej wraz z modułem CI do tv?
    Zapomnij o module CI + karta. Albo deko albo nic.

• #4 10 Mar 2013 22:16
    andrefff
    Poziom 36  

Vectra zastanawia się nad wprowadzeniem modułów cam, tv powinien mieć gniazdo ci
    + i dekoder DVB-C, to wtedy to zadziała. Jak na razie to jednak melodia przyszłości.

• #5 10 Mar 2013 22:22
    VooVoo
    Poziom 33  

andrefff napisał:
    Vectra zastanawia się nad wprowadzeniem modułów cam, tv powinien mieć gniazdo ci
    + i dekoder DVB-C, to wtedy to zadziała. Jak na razie to jednak melodia przyszłości.
    Dłuuuuugo się zastanawiała nad ppv więc do modułów dojdziemy za ---- kilka lat??

• #6 10 Mar 2013 22:47
    LYSY81222
    Poziom 11  

Widzę że nie tylko ja chciałbym pozbyć się niechcianego szpecącego złomu z półki.

• #7 10 Mar 2013 22:49
    ArtMedia
    Poziom 26  

Witam ponownie.

W instrukcji piszą, że ma DVB-C, więc teoretycznie techniczne możliwości odbioru z modułem CAM są.
    Pozdrawiam.

Sebastian

• #8 10 Mar 2013 22:51
    LYSY81222
    Poziom 11  

Telewizor ma DVB-C ale jeśli ustawisz np Szwecję, wtedy wykrywa 8 programów i 7 stacji radiowych ale wyskakuje napis ''Brak modułu CI'' i nie ma ani dźwięku ani obrazu oczywiście.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme