Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Kategoria: Akumulatorki / Baterie / Ładowarki
  • #1 11 Mar 2013 21:30
    Velthar
    Poziom 6  

Witam.
    Zakupiłem tablet overmax dualdrive i konieczna jest instalacja systemu aby usunąć problem z google play.

Tu ze strony producenta pobrałem http://www.overmax.pl/pl/katalog-produktow,p8/tablety,c14/ov-dualdrive,c122/#tab-2
    pliki:FWDN Tools, OV-DualDrive System, OV-DualDrive System Update

Instalacja OV-DualDrive System Update przebiegła pomyślnie gdyż tablet miał opcje aktualizacji. Jednak jak wgrać OV-DualDrive System to tego już nie wiem. Jestem za malutki do takich akcji. Proszę o pomoc w instalacji tego systemu.

Pozdrawiam

• #2 13 Mar 2013 15:17
    3po3
    Poziom 10  

Popatrz na naklejce z tylu jak masz typ tableta. Jest tam napis DUALDRIVE*12345.
    * oznacza typ tabletu (od A do E), dalej jest nr seryny. Wybierz właściwe oprogramowanie dla swojej wersji i powodzenia. W razie potrzeby zadzwoń do nich.

• #3 22 Mar 2013 23:34
    dudumancz
    Poziom 1  

Hello,

Proszę potrzebuję pomocy od aktualizacji na tablet Overmax OV-Dualdrive (D). Po włączeniu tabletu tak, to pojawia się tylko logo Overmax i nic więcej nie mogę. Muszę dostać oryginalne oprogramowanie na tym tabletki do pracy, lub doradzić, jak mogę pracować.

Dzięki z góry za odpowiedź

Tekst został przetłumaczony przez Google.

Zdravím,

potřeboval bych prosím velmi pomoc z update na tablet Overmax OV-DualDrive (D). Tablet když zapnu tak se ukazuje jen logo Overmax a nic jineho nejde. Potřeboval bych získat originální software na tento tablet aby fungoval, nebo poradit jak to mám dá funkční.

Díky předem za odpověď

Text byl přeložen přes Google.

• #4 07 Kwi 2013 19:03
    Foxtrott
    Warunkowo odblokowany

Z moich obserwacji:
    1 http://dl.google.com/android/install....1-windows.exe
    2 Instalacja sterowników z katalogu FWDN
    3 Restart kompa
    4 wyłączamy tablet wpinamy kabel USB do kompa nie podłączamy !
    5 uruchamiamy FWDN jako administrator - ładujemy wszystkie pliki :
    ... później ADD file i tak 3 razy
    6 Wciskamy w tablecie Volume + i trzymamy
    7 wpinamy kabel do tabletu cały czas trzymając + po kilku sekundach nastąpi instalacja nowego sprzętu i ruszy aktualizacja
    8 po bootloaderze możemy już puścić Volume +
    9 Chwilę czekamy i mamy nowy soft

• #5 18 Sie 2013 12:09
    zieciiu
    Poziom 2  

Witam,
    możliwe że ten temat był już omawiany, czytałem, przewertowałem i nic nie moge znaleźć na ten problem.
    Posiadam tableta Overmax Dual Drive (n) i nie potrafię wgrać softu. Ma ktoś jakiś pomysł?
    W FWDN wyskakuje ciąglę błąd, a soft sciągam ze strony producenta, jak i również instrukcję instalacji...

Szukaj w 4mln produktów
Przeglądaj produkty