Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki iBox HPI 203mv odwrócenie dźwięku

Wideo4 12 Mar 2013 20:10 786 2
  • #1 12 Mar 2013 20:10
    Wideo4
    Poziom 6  

Witam.
    Mam mały problem co do słuchawek w temacie, otóż dźwięk w nich jest odwrócony ( to co z lewej strony, słyszę w prawej słuchawce itd ). Próbowałem przeinstalować sterowniki ( realtek HD audio ), lecz nic to nie dało. Nie wiem czy to wina karty dźwiękowej, czy może słuchawek. Mam zamiar jutro iść zwrócić słuchawki do sklepu. Jeśli ktoś ma jakikolwiek pomysł jak to naprawić, pisać śmiało :|
    PS* Podłączyłem moje stare słuchawki z tracera (nie znam modelu) i dźwięk działa poprawnie.

• #2 12 Mar 2013 20:16
    KStanek
    Poziom 21  

Wiec sam sobie odpowiedziałeś. Możliwe że małe chińskie łapki pomyliły kanały i masz zamieniony Lewy z Prawym, a może to Prawy z Lewym, jak by nie było, można to zamienić, tak jak masz dojście przewodu do słuchawek, w środku w jednym z nauszników masz wprowadzone przewody do jednego kanału jest od razu zmostkowany sygnał i przedłużona masa a drugi kończy się właśnie w tej słuchawce. Wystarczy zamienić sygnały i po kłopocie. Albo tak jak pisałeś, oddać lub wymienić na inny egzemplarz.

• #3 12 Mar 2013 20:20
    Wideo4
    Poziom 6  

Czyli jutro idą na wymianę, bo żaden ze mnie spec żeby bawić się w zmienianie tego i tamtego :P Myślałem jeszcze że można to jakoś zmienić, bo kiedyś miałem tak tylko w niektórych grach z innymi słuchawkami. Ale ok dzięki :)

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme