Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Regeneracja ting space '86

beeks 12 Mar 2013 22:57 951 6
  • #1 12 Mar 2013 22:57
    beeks
    Poziom 10  

Regeneruję te kolumny i mam problem z głośnikiem GDM 10/60/4. Głośnik ten ma kosz zamknięty, a do regeneracji mam kompletny sklejony zestaw, tylko wkleić. Czy regenerował ktoś podobny głośnik w podobny sposób? Dostęp jest utrudniony do dolnego zawieszenia, nie wiem jak to dobrze skleić, docisnąć.
    Drugie pytanie dotyczy głośnika GDN 20/40/14. Cewka wymieniana jest nawinięta w przeciwną stronę niż ta oryginalna. Czy ma to jakieś większe znaczenie (pomijając zmianę biegunowości zacisków głośnika)?

• #2 12 Mar 2013 23:13
    Brivido

Poziom 27  

Ja to dociskałem śrubokrętem lub czymś podobnym. Sklejone zestawy to niezbyt dobry wybór. I taka cewka zapewne już większej różnicy nie zrobi, czemu? Patrz poprzednie zdanie. Oczywiście mówię tutaj o chińczykach.

W takim razie chętnie kupię wywalane przez Ciebie wkłady.

• #3 13 Mar 2013 00:03
    beeks
    Poziom 10  

Myślałem, że dla laika lepiej będzie kupić gotowe zestawy, jednak z tymi średnio tonowymi się pospieszyłem, ich regeneracja będzie trudna. Te elementy kupiłem w Tonsilu, chyba będą dobre, a stare są zniszczone.

• #4 13 Mar 2013 00:27
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

beeks napisał:
    Te elementy kupiłem w Tonsilu, chyba będą dobre, a stare są zniszczone.
    W Tonsilu czy w sklepie który ma Tonsil w nazwie? Jak to drugie, to muszę Cię zmartwić. Te sklepy sprzedają też chińszczyznę, a sklejone zestawy to najczęściej produkty z Chin.
    beeks napisał:
    Myślałem, że dla laika lepiej będzie kupić gotowe zestawy,
    Jeżeli nie czujesz się na siłach by regenerować porządnie, to zleć to komuś. Mało osób na elektrodzie prowadzi serwisy?

• #5 13 Mar 2013 18:45
    beeks
    Poziom 10  

W sklepie, no i nie wiedziałem, że to chińszczyzna, wyglądają dokładnie jak te z przed trzydziestu lat. Czuję się na siłach. Myślałem, że tak będzie prościej. A te Altusy co Tosil produkuje to też chińszczyzna?

• #6 13 Mar 2013 19:01
    398216
    Usunięty  
  • #7 13 Mar 2013 20:59
    beeks
    Poziom 10  

W takim razie dziękuję wszystkim za pomoc i życzę miłego wieczoru.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME