Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Skuter 4t nie odpala

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Skuter 4t nie odpala
Autor
Wiadomość
Fazik94
Poziom 1
Poziom 1

Miasto: barcin

Post#1 Post autora tematu 16 Mar 2013 22:01   

Skuter 4t nie odpala

Witam mam taki problem iż rok temu w wakacje zerwał się łańcuszek rozrządu oraz miałem zepsuty gwint od świecy cylinder i tłok 80ccm na to założona głowica z 50ccm 2 dni zakupiłem głowice do cylindra i tłoku jaki posiadam czyli 80ccm poskładałem jak należy bo nie pierwszy raz rozkładałem lecz problem polega na tym ze wgl nie nie chce zapalić paliwo po prostu cieknie po otworze wydechowym iskra jest paliwo dochodzi zaworki wyregulowane kompresji nie mam jak sprawdzić ale jak przytykam dłoń od strony filtra powietrza do gaźnika to czuje przyciąganie świeca po wykręceniu jest mokra metodą na (kopniaka) niestety nie mogę odpalić ponieważ mam uszkodzoną sprężynę z pół księżycem wiec proszę o pomoc bo ręce opadają

----
Wydzielono z tematu: Skuter 4t nie odpala
przez Rycho T dnia 16.03.2013 22:08
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 16 Mar 2013 22:01   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Skuter 4t nie odpala
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.047 seconds

elektroda.pl temat RSS