Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Skuter 4t nie odpala

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Skuter 4t nie odpala
Author
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post from the author of the topic 16 Mar 2013 22:01   

Skuter 4t nie odpala

Witam mam taki problem iż rok temu w wakacje zerwał się łańcuszek rozrządu oraz miałem zepsuty gwint od świecy cylinder i tłok 80ccm na to założona głowica z 50ccm 2 dni zakupiłem głowice do cylindra i tłoku jaki posiadam czyli 80ccm poskładałem jak należy bo nie pierwszy raz rozkładałem lecz problem polega na tym ze wgl nie nie chce zapalić paliwo po prostu cieknie po otworze wydechowym iskra jest paliwo dochodzi zaworki wyregulowane kompresji nie mam jak sprawdzić ale jak przytykam dłoń od strony filtra powietrza do gaźnika to czuje przyciąganie świeca po wykręceniu jest mokra metodą na (kopniaka) niestety nie mogę odpalić ponieważ mam uszkodzoną sprężynę z pół księżycem wiec proszę o pomoc bo ręce opadają

----
Wydzielono z tematu: Skuter 4t nie odpala
przez Rycho T dnia 16.03.2013 22:08

Helpful message? + -

Back to top

Ad

Ad

Post# 16 Mar 2013 22:01   

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Bin -> Skuter 4t nie odpala
Page 1 of 1

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.032 seconds

elektroda.pl topic RSS feed