Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

porządkowanie liczb w kolumnie - excel

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> porządkowanie liczb w kolumnie - excel
Autor
Wiadomość
maciekgm86
Poziom 1
Poziom 1

Post#1 Post autora tematu 20 Mar 2013 10:41   

Re: porządkowanie liczb w kolumnie - excel

Witam,
poszukuję formuły w excelu, która pozwoli mi posegregować dwie kolumny w taki sposób, aby te same liczby byly obok siebie w tym samym wierszu.
W jednej kolumnie mam wiele liczb w drugiej jest trochę mniej ale powtarzają się z liczbami z pierwszej. Co mogę zrobić, aby powtarzające się liczby były obok siebie?
Zwykłe sortowanie od najmniejszej do największej nie pomaga.
Z góry dziękuję za pomoc.

Dodano po 7 [minuty]:

chciałbym jeszcze doprecyzować i utrudnić trochę sprawę. W jednym pliku mam liczby do których dopasowane są nazwiska, adresy itd. W drugim pliku mam tylko liczby ale jest ich mniej niż w pierwszym. Chodzi mi o to żeby z pierwszego pliku wyrzucić wszystkie te liczby które powtarzają się z liczbami z pliku drugiego. Macie jakiś pomysł jak to zrobić??
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 20 Mar 2013 10:41   

Powrót do góry

mipix
Poziom 21
Poziom 21

Miasto: Kluczbork

Post#2 20 Mar 2013 13:38   

Re: porządkowanie liczb w kolumnie - excel

Skopiować wszystko do jednego arkusza i zastosować tabelę przestawną.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Ogólny Techniczny -> porządkowanie liczb w kolumnie - excel
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.218 seconds

elektroda.pl temat RSS