Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

STX 14-100-8-SCX - zestaw naprawczy

Tomas001 22 Mar 2013 19:03 639 4
  • #1 22 Mar 2013 19:03
    Tomas001
    Poziom 13  

Witam.Szukam zestawu naprawczego do głośnika STX 14-100-8-SCX, pytałem meilowo na stx.pl lecz brak odpowiedzi. Opłaca się ten głośnik regenerować jakoś na częściach zamiennych?

• Pomocny post
    #2 22 Mar 2013 19:21
    flubber.trip
    Poziom 27  

Nowy głośnik kosztuje obecnie 52 zł a części zamienne + koszty wysyłki itp pewnie niewiele mniej by wyszły. Moim zdaniem bardziej opłaca się kupić nowy głośnik bo na chińskich zamiennikach to się na pewno nie opłaca regenerować.

• Pomocny post
    #3 22 Mar 2013 21:05
    diodak1000
    Poziom 9  

Witam! W takim przypadku najlepiej popytać kogoś czy nie ma zepsutego głośnika z nienaruszoną membraną o podobnej średnicy, potarganego głośnika z dobrą cewką itp. Zależy jakiej konkretnie potrzebujesz części do naprawy.
    Wiem z własnego doświadczenia, że najlepiej nie kupować nowego zestawu, tylko z czegoś odzyskać części, bo wliczając przesyłkę po kupnie w internecie cena wychodzi kosmiczna. Naprawiałem tak 2 głośniki i grają niczego sobie. Czasami jednak zdaża się, że głośnik dawca był słabszy i po naprawie sprzęt szybko się psuje.

• Pomocny post
    #4 22 Mar 2013 21:12
    flubber.trip
    Poziom 27  

diodak1000 napisał:
    Witam! W takim przypadku najlepiej popytać kogoś czy nie ma zepsutego głośnika z nienaruszoną membraną o podobnej średnicy, potarganego głośnika z dobrą cewką itp. Zależy jakiej konkretnie potrzebujesz części do naprawy.
    Wiem z własnego doświadczenia, że najlepiej nie kupować nowego zestawu, tylko z czegoś odzyskać części, bo wliczając przesyłkę po kupnie w internecie cena wychodzi kosmiczna. Naprawiałem tak 2 głośniki i grają niczego sobie. Czasami jednak zdaża się, że głośnik dawca był słabszy i po naprawie sprzęt szybko się psuje.

W ten sposób uzyskamy to samo co jakbyśmy kupili najtańsze chińskie zamienniki czyli nie wiadomo co. Jak już naprawiać to na oryginalnych częściach.

• #5 22 Mar 2013 21:22
    Tomas001
    Poziom 13  

Witam.Dzięki za odpowiedzi,głośników nie będę regenerował (strata kasy). Punkty rozdane. Temat do zamknięcia.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME