Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Brother DCP-j315W - Druk niemożliwy 4F, błąd 4F

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący -> Brother DCP-j315W - Druk niemożliwy 4F, błąd 4F
Autor
Wiadomość
andr_w
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 22 Mar 2013 21:06   

Brother DCP-j315W - Druk niemożliwy 4F, błąd 4F

Wczoraj pojawił się komunikat na mojej drukarce Brother DCP-j315W druk niemożliwy 4F. Poczytałem i się dowiedziałem, że jest to wina uszkodzonej głowicy, ale jeszcze parę osób pisało, że wymiana kondensatora 220uF35V na kondensator 470uF35V powinna pomóc. Czy to prawda i jest to pewne? Proszę o opinie osób, które to już robiły.
Może jeszcze macie jakieś inne rady jak się pozbyć tego błędu. Dodam, że drukarka do wczoraj działała bez zarzutu, wszystko ładnie drukowała jak należy i błąd się pojawił znienacka.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 22 Mar 2013 21:06   

Powrót do góry

jesusito
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Warszawa

Post#2 30 Maj 2013 14:22   

Re: Brother DCP-j315W - Druk niemożliwy 4F, błąd 4F

Witam, u mnie to samo, może jednak ktoś zna odpowiedź objaw identyczny jak u kolegi, działała bez zarzutu i z dnia na dzień pojawił się błąd 4f, drukarka wydrukowała raptem 1200 stron, szkoda wyrzucić.
Pozdrawiam
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 30 Maj 2013 14:22   

Powrót do góry

andr_w
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 Post autora tematu 30 Maj 2013 18:35   

Re: Brother DCP-j315W - Druk niemożliwy 4F, błąd 4F

Okazało się, że faktycznie to głowica. Swoją oddałem na gwarancję bo jeszcze trochę mi zostało. Niestety nie obyło się bez trudności ponieważ zażyczyli sobie przy oddawaniu drukarki oryginalne tusze, których nie posiadałem (używam zamienników). Niemniej po miesiącu trzymania u nich drukarki odesłali naprawioną z upomnieniem, że przy następnym oddawaniu bez oryginalnych tuszy będę musiał im zapłacić za naprawę.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Drukarki, ksero Serwis -> Drukarki, ksero Początkujący -> Brother DCP-j315W - Druk niemożliwy 4F, błąd 4F
Strona 1 z 1