Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

HADES LUX - EKOWITT - OPINIE?

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Systemy Grzewcze Serwis -> Systemy Grzewcze Użytkowy -> HADES LUX - EKOWITT - OPINIE?
Autor
Wiadomość
MaciekRo
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post autora tematu 23 Mar 2013 20:49   

HADES LUX - EKOWITT - OPINIE?

Mam na oku jeden z kotłów Ekwoittu i tak się zastanawiam, czy to dobry wybór, firma generalnie polecana. A kocioł to Hades Lux, może ktoś ma? Z chęcią poczytałbym opinie z pierwszej ręki.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 23 Mar 2013 20:49   

Powrót do góry

krzysiekk.m
Poziom 2
Poziom 2

Post#2 27 Mar 2013 23:46   

Re: HADES LUX - EKOWITT - OPINIE?

ja użytkuję Hades Lux nieco ponad rok i kocioł jak najbardziej się sprawdza. co mi odpowiada jest praktycznie wszystkopalny, bo przystosowany do groszku, węgla, drewna, miału i zboża, przynajmniej nie jestem skazany za 1 rodzaj opału (zawsze uważałem zresztą kupno takiego kotła za czystą głupotę). w użytkowaniu nie sprawia żadnych problemów, jedynie napełniam zasobnik i już, za wiele roboty na szczęście przy nim nie ma. wykonanie solidne.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 27 Mar 2013 23:46   

Powrót do góry

Mare.k45
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 10 Kwi 2013 23:43   

współpracuję z Ekowittem już spory czas, będzie koło 4 lat, i kotły robią solidne, to ci mogę powiedzieć szczerze. instalowałem (i instaluję) naprawdę różne kotły, więc wiem, co widzę. ten, o którym piszesz, Hades Lux, dosyć często jest kupowany, tłok nie sprawia problemów, obsługa także jest prosta.
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 10 Kwi 2013 23:43   

Powrót do góry

MaciekRo
Poziom 2
Poziom 2

Post#4 Post autora tematu 23 Kwi 2013 23:06   

Mare.k45, a jak z opałem? Byłem na ich stronie, spala sporo paliwa (w sensie, że sporo rodzajów), ale nie zapycha się, jest tak samo wydajny przy każdym?
Powrót do góry

Mare.k45
Poziom 2
Poziom 2

Post#5 28 Kwi 2013 18:39   

z tego co wiem, to z każdym rodzajem opału działa optymalnie, także nie ma się co martwić. sam też mam piec Ekowittu, ale inny model, i z każdym rodzajem paliwa jest wydajny.
Powrót do góry

MaciekRo
Poziom 2
Poziom 2

Post#6 Post autora tematu 19 Maj 2013 22:38   

Dzięki za wszelką pomoc, kocioł mam już u siebie. Jest ciepło, więc przepalałem na próbę ze 3 razy i wszystko działa jak w zegarku, także jestem naprawdę bardzo zadowolony z zakupu. Zobaczymy, jak to będzie dalej, ale jestem dobrej myśli, bo kocioł wygląda na porządny. ;)
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Systemy Grzewcze Serwis -> Systemy Grzewcze Użytkowy -> HADES LUX - EKOWITT - OPINIE?
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Kontakt

Page generation time: 0.061 seconds

elektroda.pl temat RSS