Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech Z3 - Wyciągnięcie potencjonometru

Zawidzki13 24 Mar 2013 14:37 732 3
  • #1 24 Mar 2013 14:37
    Zawidzki13
    Poziom 2  

Witam serdecznie forumowiczów . Jest to mój pierwszy post. Mam do was małe pytanie: otóż od kolegi dostałem w spadku głośniki Logitech Z3. Jednakże nurtuje mnie jedna sprawa a mianowicie Subwoofer ma regulacje z tyłu obudowy co sprawia że żeby zmienić natężenie "bassów" muszę nurkować głęboko pod biurko. Jak wiadomo nie ma idealnego ustawienia ponieważ jeden utwór chce słuchać cicho bez niskich tonów zaś inny z głębokim "bassem" . Jestem również posiadaczem głośników creativa, które mają zarówno regulacje głośności oraz subwoofera w jednym pilocie a więc moje pytanie : Czy w ogóle istnieje możliwość jakoś wyciągnięcia tego regulatora tak żebym obsługiwał głośność jak i niskie tony podobnie jak w przypadku głośników creativa ???
    Z góry dziękuje za podpowiedź.

• #2 24 Mar 2013 16:10
    actin
    Poziom 32  

Możesz wyjąć go z obudowy, przedłużając odpowiednio przewody. Nie radzę jeśli nie masz doświadczenia.

• #3 24 Mar 2013 20:04
    Zawidzki13
    Poziom 2  

Oczywiscie że sam go nie będę robił bo się na tym nie znam , chciałem się tylko dowiedzieć czy jest to w ogóle możliwe.
    Ciekaw jestem ile taka przeróbka by kosztowała.

• #4 24 Mar 2013 20:42
    actin
    Poziom 32  

Myślę że nie dużo, nie ma tam zbyt dużo pracy. nie wymaga to też masy czasu.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME