Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

iPhone 3G - błąd aktualizacji firmware

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> iPhone 3G - błąd aktualizacji firmware
Autor
Wiadomość
Mathew13212
Poziom 10
Poziom 10

Miasto: Lipsko

Post#1 Post autora tematu 26 Mar 2013 22:32   

Re: iPhone 3G - błąd aktualizacji firmware

Witam
Kupiłem I Phona od kolegi bardzo powoli działał chciałem zainstalować nowe oprogramowanie więc poborałem i tunes i zaczołem aktualizować przy samym końcu wyświetliło błoad 1015 próbowałem jeszcze raz zmieniłem komputer i kabel usb nic to nie dało na forum wyczytałem jak wgrać custow frimware pobrałem program Snowbreeze i zrobiłem tak jak w poradniku gdy wygenerowałem nowy soft wprowadziłem telefon w tryb dfu i uruchomiłem i tunes nacisnołem shift i otwórz wybrałem soft i podczas instalacji wyskakuje błąd 1600 czytałem na forum wiele podobnych wątków ale nic nie pomaga telefon sie nie uruchamia tylko pisze żeby podpiąć pod i tunes bardzo proszę o pomoc gdyż sam się wogule nieznam za bardzo duzo czytalem ale nic mi nie pomaga

Proszę poprawić pisownię. Po napisaniu postu wystarczy kliknąć Pisownia i ewentualnie poprawić błędy jeżeli one są, czy to stanowi aż taki problem? tino2003
Powrót do góry

Google

Google Adsense

Post# 26 Mar 2013 22:32   

Powrót do góry

sm233
Poziom 22
Poziom 22

Miasto: Kielce

Post#2 28 Mar 2013 14:13   

Re: iPhone 3G - błąd aktualizacji firmware

Musisz wprowadzić telefon w tryb Pwned dfu, gdybyś czytał uważnie to na pewno jest to wszędzie napisane, jeśli nie idzie to próbuj na starszych wersjach, itunes, jeśli nie idzie Twój custom próbuj innego. Jeśli nadal nic to zanieś komuś kto się tym zajmuje.
Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> GSM -> GSM Początkujący -> iPhone 3G - błąd aktualizacji firmware
Strona 1 z 1