Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE32ES6300 tuner satelitarny

28 Mar 2013 21:14 2553 5
  • #1 28 Mar 2013 21:14
    1037562
    Usunięty  
  • #2 28 Mar 2013 23:04
    kozik3
    Poziom 16  

Kupiłem inny model, ale wydaje mi się, że nie ma takiej możliwości. Nawet przełączanie nie jest zbytnio fajnie rozwiązane. Mało tego do TV musisz dokupić moduł CI do którego będziesz mógł włożyć kartę, a te nowe nie współpracują z spliterami, ale mimo to fajny gadżet :D

• #3 29 Mar 2013 11:04
    1037562
    Usunięty  
  • #4 30 Mar 2013 02:45
    oj
    Poziom 42  

W wyższym modelu ES6800, jest tak:

Dostępne programy analogowe, cyfrowe, SAT, Radio/Inne są rozdzielane na stałe na zakładki /Wszystkie/ /TV/ /Radio/ /Dane/Inne/ /Analogowe/ podczas programowania.

Jeżeli ogląda się tylko programy /TV/ DVB-T to trzeba wybrać tą zakładkę; jest ukryta - dostęp przez jeden przycisk + strzałki lewo/prawo. W tym momencie zaprogramowane kanały np. analogowe są niedostępne z poziomu przycisków 1...0 oraz [Prog. Góra] / [Prog.Dół]

W przypadku wybrania zakładki /Wszystkie/ są dostępne wszystkie zaprogramowane kanały z zakładek /TV/ /Radio/ /Dane/Inne/ /Analogowe/ z poziomu przycisków 1...0 oraz [Prog. Góra] / [Prog. Dół].

Dodatkowo są dostępne zakładki [Ulubione1...5] - tam można dodać dowolny program cyfrowy, analogowy, radio z możliwością sortowania i nadania innej nazwy oraz zmiany nazwy zakładki [Ulubione1] na inną.

Nie mam teraz możliwości zobaczyć jak jest z SAT

• #5 30 Mar 2013 08:15
    kozik3
    Poziom 16  

Właśnie walczę z tym modelem. Jest tak jak napisałeś, ale nie mogę posortować listy kanałów tak jak bym chciał. Jedyny wybór to wg nazwy lub przyporządkowania LP. Natomiast nawet gdy przesunę w ulubionych np program TVP1 na początek listy to i tak zostaje numer LP np 11. Czy można to jakoś zmienić czy ja czegoś nie zauważyłem ? Jest to o tyle istotne, że wybierając z klawiatury np przycisk 1 i tak włączy się inny program np TVN, a nie TVP1. Jest na to jakaś sposób ?

• #6 30 Mar 2013 09:44
    1037562
    Usunięty  

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme