Forum elektroda.pl

Regulamin  | Punkty  | Dodaj...  | Ostatnie  | Szukaj  | Rejestracja  | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

BMW e46 CABRIO dach się nie otwiera czerwona dioda

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> BMW e46 CABRIO dach się nie otwiera czerwona dioda
Autor
Wiadomość
bmwnsmcabrio
Poziom 5
Poziom 5

Post#1 Post autora tematu 29 Mar 2013 13:23   

BMW e46 CABRIO dach się nie otwiera czerwona dioda

Witam mam problem w moim bmw e46 CABRIO dach nie działa jak wciskam przycisk świeci się czerwona dioda, był podpinany pod kompa i nic zero błędów, silniczki i pompa działa, dodam ze wpadła mi zaślepka po prawej stronie i zamknąłem dach i mi podniosło lewy boczek i nie domkło ale ją wyciągnąłem ręcznie, dach składa sie ręcznie nie ma żadnych oporów jest ok, próbowałem zrobić inicjacje ale nie reaguje, co może być przyczyną uszkodził się czujnik? krańcówka? sterownik? proszę o pomoc.....??
Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 29 Mar 2013 13:23   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> BMW e46 CABRIO dach się nie otwiera czerwona dioda
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.045 seconds

elektroda.pl temat RSS