X
  • #1 22 Feb 2005 12:43
    Icehouse
    Level 9  
    Helpful post? (0)
    Witam,
    mam pytanie o możliwość wyzerowania wszystkiego co związane z użytkowaniem NOKII 6310i. Chodzi mi o permanentne usunięcie wszystkich danych, zarejestrowanych połączeń, smsów, włączeń i wyłączeń aparatu itp. Oczywiście numery IMEI i inne tego typu dane chcę pozostawić! Czy istnieje możliwość wyzerowania tego modelu w takim zakresie jak potrzebuję?
    Z góry dziękuję za pomoc!
    H.
  • #2 22 Feb 2005 12:52
    Mariusz i Ola
    Level 21  
    Helpful post? (0)
    Kradziony!?
  • #3 22 Feb 2005 13:01
    Icehouse
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (-1)
    Dlaczego kradziony??? Przecież wyraźnie napisałem, ze nie chcę zerować ani usuwać elementów identyfikacyjnych (IMEI, soft, data zakupu i nie wiem co jeszcze można odczytać...) - przekazuję telefon do dzialu gsm u mnie w pracy, bo dostaje nowy aparat. Chcialbym zatem usunac wszelkie slady mojego uzytkowania - podobno poprzez odpowiednie kody mozna sprawdzić wszystko, włącznie z tym ile rozmów się wykonało z telefonu itp. itd.. Nie znam się na tym dlatego pytam.
    Będę zobowiązany jeśli nie zostanę ponownie posądzony o pytania dotyczące kradzionych towarów, czym się brzydzę i nigdy bym nie chciał mieć nic wspólnego.
    H.
  • #4 22 Feb 2005 13:11
    Mariusz i Ola
    Level 21  
    Helpful post? (-1)
    Z menu telefonu w ustawieniach znajdź opcję Przywracania ustawień fabrycznych - zostaniesz poproszony o podanie kodu (standardwy to 12345)
  • #5 22 Feb 2005 13:15
    Kristoff10
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (-1)
    Mozesz zrobić reset do ustawień fabrycznych spod telefonu ustawienia/przywróć ustawienia fabryczne, podajesz kod telefonu i już
  • #6 22 Feb 2005 13:17
    Icehouse
    Level 9  
    Topic author Helpful post? (0)
    Dziękuję bardzo za poradę - oczywiście zastosowałem już wcześniej tę opcję i wykasowałem ręcznie sms-y, połączenia itp. Chciałem tylko zapytać czy nie pozostają te informacje gdzieś zapisane w jakimś rejestrze systemowym i będą możliwe do odtworzenia przez osoby nieupoważnione przeze mnie. Wiem z doświadczenia, ze z PC potrafię wyciągnąć bardzo wiele - pomimo skasowania plików i innych zabiegów. Koledzy moi podobno słyszeli, że w telefonach GSM też istnieje sposób na sprawdzenie za pomocą wprowadzenia odpowiedniego kodu tego co się w telefonie działo (połączenia, numery itp.). Stąd właśnie moje pytanie.
    H.
  • #7 22 Feb 2005 13:34
    Kristoff10
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Helpful post? (-1)
    Z tego co ja wiem to po resecie nie ma możliwości odtworzyć tych danych...
  Search 4 million + Products
Browse Products