Forum elektroda.pl

Regulamin | Punkty | Dodaj... | Ostatnie | Szukaj | Rejestracja | Zaloguj

Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Volkswagen Passat B6 - Jaki olej do passata B6 2.0 TDI

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Volkswagen Passat B6 - Jaki olej do passata B6 2.0 TDI
Autor
Wiadomość
stacho5132
Poziom 12
Poziom 12

Miasto: Koniaków

Post#1 Post autora tematu 31 Mar 2013 15:59   

Volkswagen Passat B6 - Jaki olej do passata B6 2.0 TDI

Witam niedawno kupiłem passata b6 z 2007 roku. Silnik to 2.0 TDI BKC. Według kodu z nalepki w bagażniku to nie ma on filtra DPF końcówka tego numeru to 0GG. I mam takie pytanie jaki olej będzie dobry do tego samochodu wcześniej miałem golfa 4 i lałem mobil super 3000 5w30 czy do tego samochodu będzie dobry bo akurat mam 5 litrów czy może lepiej coś innego?
Moderowano przez robokop:
3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.

Powrót do góry

Ad

Ad

Post# 31 Mar 2013 15:59   

Powrót do góry

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu      Strona Główna -> Forum elektroda.pl -> Kosz -> Volkswagen Passat B6 - Jaki olej do passata B6 2.0 TDI
Strona 1 z 1

Administrator || Moderatorzy || Regulamin forum || Regulamin ogólny || Informacja o cookies || Reklama || Kontakt

Page generation time: 0.041 seconds

elektroda.pl temat RSS