Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Kategoria: Kamery IP / Alarmy / Automatyka Bram
Montersi
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tannoy mission m3 schemat zwrotnicy

booty1987 01 Kwi 2013 14:46 1356 6
  • #1 01 Kwi 2013 14:46
    booty1987
    Poziom 2  

Witam jak w temacie zainwestowałem w owe kolumienki i zamierzam z nimi troszkę pokombinować. Poszukuje schematu zwrotnicy bo chciałbym wymienić cewkę i kondensatory, ich wartości są nieczytelne. Dziękuje za informacje.

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Kropki odfrunęły na wiosennej biedronce?
    (dj-MatyAS)

• #2 01 Kwi 2013 19:43
    vanissh
    Poziom 22  

A gdzie tkwi problem? Zwrotnice masz to schemat możesz narysować, a miernik załatwi resztę.

• #3 01 Kwi 2013 19:57
    booty1987
    Poziom 2  

Problem tkwi w tym że, zwrotnica jest zalana jakimś sylikonem i nie chce jej rozdłubywać przed kupieniem części. Jeśli nie zdobędę schematu będę musiał zacząć od tej strony

• #4 01 Kwi 2013 23:00
    vanissh
    Poziom 22  

A tak właściwie to co chcesz zrobić? Nie ufasz inżynierom Tannoy-a i chcesz na chybił trafił ich poprawić?

• #5 02 Kwi 2013 07:39
    booty1987
    Poziom 2  

Chciałem wymienić kondensatory na "Jantzen audio", a cewkę na jakąś powietrzną.
    Miałem okazje posłuchać tych kolumn po zmianie tych elementów, i brzmienie średnich jest zdecydowanie bardziej uszczegółowione a nie takie kluskowate. W kablowanie bawił się nie będę bo przypuszczam że, jest to dla mnie coś czego i tak nie usłyszę.

• #6 12 Maj 2013 22:48
    deny sirs
    Poziom 8  

poradziłeś sobie z tym schematem zwrotnicy Tannoy M3?
    też tego szukam.
    Kupiłem kolumny nie dawno i chciałbym trochę te zwrotnice ulepszyć, słyszałem że to bardzo dużo daje, nie są takie kluchowate.

• #7 12 Maj 2013 23:22
    booty1987
    Poziom 2  

Nie rozbierałem ich z braku czasu, na "audiostereo" znalazłem dość obszerny wątek na temat podzespołów owych zwrotnic.

Promocja -20%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
tme