Forum Index

Rules  | Points  | Add...  | Recent posts  | Search  | Register  | Log in

This site uses cookies. Learn more about cookies and changing the settings in your browser.

Ekspres Delonghi Primadonna S - Nie pobiera/pieni mleka i nie robi pary

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Household Utility -> Household Beginners -> Ekspres Delonghi Primadonna S - Nie pobiera/pieni mleka i nie robi pary
Author
Poziom 2
Poziom 2

Post#1 Post from the author of the topic 03 Apr 2013 20:35   

Ekspres Delonghi Primadonna S - Nie pobiera/pieni mleka i nie robi pary

Mam problem z ekspresem jak wyżej. Po dokonaniu okresowego czyszczenia (m.in. odwapnianie, czyszczenie zaparzacza, wymiecenie wszelkich pozostałości po kawie, tym razem połączone z okresową wymianą filtra do wody) przy próbie zrobienia kawy sprawiał wrażenie zapowietrzonego, po czym słychać było coś w stylu głośnego pyknięcia po stronie po której znajduje się pojemnik na mleko. Teraz ekspres parzy zwykłą kawę (bez mleka) i podaje gorącą wodę (chociaż przy podawaniu wody pod ekspresem zbiera się trochę wody, jakby skądś wyciekała), ale nie wytwarza pary, nie podaje i nie spienia mleka. Co może być tego przyczyną?

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 03 Apr 2013 20:35   

Back to top

pawellub2
Poziom 3
Poziom 3

Post#2 16 Nov 2014 13:46   

Re: Ekspres Delonghi Primadonna S - Nie pobiera/pieni mleka i nie robi pary

Czy udało się wyjaśnić przyczynę nie podawania i nie spieniania mleka? Mam ten sam problem i już nie wiem co czyścić i jakie mleko podawać aby wyszytko działąło jak trzeba.

Helpful message? + -

Back to top

Google

Google Adsense

Post# 16 Nov 2014 13:46   

Back to top

Serehn
Poziom 2
Poziom 2

Post#3 Post from the author of the topic 16 Nov 2014 22:32   

Re: Ekspres Delonghi Primadonna S - Nie pobiera/pieni mleka i nie robi pary

Problem się wyjaśnił. Ekspres został oddany do serwisu i okazało się, że uszkodzeniu uległa jakaś część z systemu spieniania mleka, po wymianie wszystko działa. Nie pamiętam niestety jak ta część się nazywała (wydaje mi się, że była to jakaś rurka). Poza tym zauważyłam, że to jak mleko się spienia jest też uzależnione od marki mleka (przy niektórych robi się wysoka pianka, a przy innych piana praktycznie nie powstaje).

Helpful message? + -

Back to top

Post new topic  Reply to topic      Main Page -> Forum Index -> Household Utility -> Household Beginners -> Ekspres Delonghi Primadonna S - Nie pobiera/pieni mleka i nie robi pary
Page 1 of 1
Similar topics
Ekspres do kawy Delonghi Magni - Ekspres Delonghi nie pobiera mleka (1)
DELONGHI MAGNIFICA 3600S- ekspres nie podaje mleka. (1)
Ekspres ciśnieniowy Delonghi EAM3500 magnifika , nie spienia mleka (1)
Ekspres KRUPS EA8050 nie pobiera mleka (3)
siemens tk71204 - ekspres do kawy nie pobiera mleka (2)
DeLonghi/EC270 - expres do kawy DeLonghi EC 270 - nie spienia mleka (2)
Expres do kawy ec270 pompa nie podgrzewa/pieni mleka (2)
delonghi esam 4500 nie produkuje pary (4)
Ekspres Delonghi Magnifica EAM3000 - nie grzeje, nie płucze - alarm (6)
Delonghi ESAM 3100.SB - Ekspres nie reaguje na przyciski, nie świecą żadne diody (10)

Administrator || Moderators || Forum Rules || General Rules || Cookies information || Contact

Page generation time: 0.053 seconds

elektroda.pl topic RSS feed